İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Video: Tersine Mühendislik ile Yeni Kazanç Yöntemleri

backdoor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,
Bugün bültenime üye olan (üye değilseniz, üye olmak için) 1000'i aşkın webmaster ile mail yoluyla paylaştığım premium bilgilerden birini forumdaki arkadaşlarla da paylaşıp tartışmak istedim. Malumunuz, CPA networklerinin bu denli gelişmiş olmasına karşın, Adsense siteleri hala pek çoğumuzun "en sağlam gelir" olarak gördükleri bir alan.

Yurtdışında sitelerinizi "değerinde" satmak istiyorsanız, R10 ve iyinetten çok daha iyi fiyatlara satabileceğiniz Flippa.com sitesini öneririm. Burada sitelerinizi Adsense veya CPA gelirlerinin[highlight] çok üstünde fiyatlara[/highlight] satabiliyorsunuz. Elbette vereceğim bilgi böyle basit bir tavsiyeden ibaret değil. Web üzerine profesyonel bilgi satışı sektörü, Türkiye'de adeta bir dolandırıcılık haline geldiği ve kaliteli bilgiler paylaşılmadığı için yurtdışında kendi eğitim yatırımım için onlarca WSO satın alıyorum. Burada okuduğum bir premium kitapta öğrendiğim, Reverse Engineering(Tersine Mühendislik) adı verilen tersine mühendislik sistemi, dünyada para kazandıran tüm işleyişler için uygulanabilecek harika bir mantık. Bu sistem dahilinde, para kazandıran site ilanlarının detaylarını inceleyerek ne tip projelerin kazandırdığını rahatlıkla görebilirsiniz. Frank Kern gibi web gurularının (indirmenizi öneririm) da sıklıkla kullandığı modellemelerden birini etkin kullanmanız durumunda gerçekten çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Otomatik blog sistemlerinden tutun, sosyal medyadan trafik çeken onlarca sitenin satış ilanını inceleyerek trafik kaynakları üzerine analizler yapabilirsiniz. Sıklıkla okuduğum, Tony Robbins gibi uluslararası arenada ün yapmış bir kişisel gelişim uzmanının önerdiği modelleme tekniğine çok yakın olan bu tersine mühendislik ile hem motivasyonunuzu yüksek tutabilir, hem de çok sağlam bilgiler edinebilirsiniz.

Örneğin, yeni satılmış olan onlarca web sitesi arasından pek çok örnek inceleyebilirsiniz. Satış fiyatı 20.000$'ı aşan aylık en az 1000$ gelirli sitelerin backlinklerini incelemek, nasıl içerik girdiklerini analiz etmek bana gerçekten çok heyecanlandırıcı gelmişti. Bu alanda hazırladığım bir videoyu sizinle paylaşmak istedim.

Bu link üzerinden diğer premium kaynakları edinmek için bültene üye olan arkadaşlar, hazırladığım 8 dakikalık video'yu da inceleyebilirler. Daha önceki bültenime abone olan arkadaşlara zaten e-mail ile ilettim.

Herkese bol kazançları günler diliyorum.

Yiğit Konur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5