İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Videolar Gözükmüyor !

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar az önce Keremcem - Nereleri Gideyim Videosunu yükledim ama video yüklendikten sonra şöyle bi uyarı aldım ; Bu video ya Facebook'tan kaldırılmış ya da gizlilik ayarlarından dolayı görüntülenemiyor.

ne yapmalıyım ?

mavi_ruya_q

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sürekli aynı sorunu yaşıyorum. 1-2 saat sonra tekrar geliyor veyahut gelmiyor face sapıttı video yuklerken :S Genel bir sorun yani.

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sürekli aynı sorunu yaşıyorum. 1-2 saat sonra tekrar geliyor veyahut gelmiyor face sapıttı video yuklerken :S Genel bir sorun yani.

Bende ki biraz daha farklı video yüklendi diyor hiç gelmiyor ! videolar bölümünden bakıyorum video yok aradan 1 gün geçti hala yok :S

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Bende ki biraz daha farklı video yüklendi diyor hiç gelmiyor ! videolar bölümünden bakıyorum video yok aradan 1 gün geçti hala yok :S

Facebook kendince yaptığı bazı önlemlerden dolayı böyle hatalar oluyor videonuzu yeniden yükleyin her yüklenen video ayrı ayrı serverlara yükleniyor her serverdada ayrı ayrı önlem amaçlı çalışmaları var o yüzden sizinki katılaştırılmış bir servera düşmüş olabilir (dün benim başıma geldi) çözüm tekrar yüklemek.

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Facebook kendince yaptığı bazı önlemlerden dolayı böyle hatalar oluyor videonuzu yeniden yükleyin her yüklenen video ayrı ayrı serverlara yükleniyor her serverdada ayrı ayrı önlem amaçlı çalışmaları var o yüzden sizinki katılaştırılmış bir servera düşmüş olabilir (dün benim başıma geldi) çözüm tekrar yüklemek.

Abartısız aynı videoyu 7 kere yükledim olmadı,başka bir video yükledim oldu,sonra başka bir video daha yüklemeye çalıştım 4 kere ondada aynı hatayı verdi :/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5