İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Videoları sitede gösterme

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Oradaki videoları kendi hostuna yükleyip göstermek istiyorsan (ki sanmıyorum) WP proplayer işini görür. Yine bu eklentinin URL tanımlaması yaptığın zaman oynatması gerekiyor sanırım. Ama emin olamadım.

Safari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben neredeyse tüm eklentileri denedim fakat bulamadım bu verdiğim sitedeki videoları bu http://www.besiktas.org/ site göstermiş sağ tarafta sidebarda görebilirsiniz nasıl yapmış en ufak fikrim yok ama .

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Görünüm-bileşenler-metin ekle kısmını sürükleyip yan tarafa bırakın. video başlığını yazın ve metin kısmına embed kodunu yazın. daha sonra boyutlarını ayarlayın. bu şekilde anasayfada gösterebilirsiniz

Safari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görünüm-bileşenler-metin ekle kısmını sürükleyip yan tarafa bırakın. video başlığını yazın ve metin kısmına embed kodunu yazın. daha sonra boyutlarını ayarlayın. bu şekilde anasayfada gösterebilirsiniz

demek istediğimi anlamadınız galiba ben sağ sidebarda vs göstermek istemiyorum ayrıca verdiğim o sitelerdeki yerde embed kodları yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5