İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Videolarını daha fazla kişi izleyip yorum yapsın (ÜCRETSİZ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MCSocial

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlar biliyorsunuz ki bir video yüklediğimizde bu video ne kadar süre izlenirse ve ne kadar çok yorum alırsa o kadar üst sıralara çıkıyor. Aşşağıdaki videoda yeni keşfettiğim ve sistemin diğer kullanıcılarına videolarınızı izletip yorum yaptırabileceğiniz bir siteyi gösterdim. Ben çok faydasını görmeye başladım siz de göz atabilirsiniz. Tecrübelerimi videoda aktardım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cuhadar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşlar biliyorsunuz ki bir video yüklediğimizde bu video ne kadar süre izlenirse ve ne kadar çok yorum alırsa o kadar üst sıralara çıkıyor. Aşşağıdaki videoda yeni keşfettiğim ve sistemin diğer kullanıcılarına videolarınızı izletip yorum yaptırabileceğiniz bir siteyi gösterdim. Ben çok faydasını görmeye başladım siz de göz atabilirsiniz. Tecrübelerimi videoda aktardım.

Video nerede? Ben göremiyorum. Adblock yok.

Flamengo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
26
Konu yanlış yere açılmış sanırım. O yüzden silinmiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5