İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Videolu Dersler]

kalpsiz354

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÇOK ÇOK GÜZEL OLMUŞ AMA BEN DAHA ACEMİYİM.HANGİ KOD'UN NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLMİYORUM.ZAMANLA İNŞ ÖĞRENİRİM....OK TŞLER ELLERİNE SAĞLIK AĞZINA SAĞLIK.A.E.O

Trumb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolasın arkadaşım, Allah razı olsun.
Bu video sayesinde biraz geliştirerek admin onaylı yorum scripti yazdım :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba, dersin devamı gelicekmi? Yada yeni dersler?

Anlatımınız çok iyi fakat ses biraz az onada çözüm bulursanız tadından yenmez.:)

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Derslerin devamini bekliyoruz. Cok tesekkurler. Bu arada rar'li dosyalari indiremedim, park sayfasina gidiyor linkler.

Hsn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten eline sesine yüreğine sağlık arkadaşom dersler çok iyi devamı merakla bekliyorum detaylara kadar anlatmışsın derslere devam edersen bütün forum coder olabilir :D

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam gerçekten çok yayarlı bi çalışma yapıyosun emeğine sağlık insallah vakit bulursunda bize yeni derslerinide izletirsin teşekkürler.

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok Teşekkürler ayrıntılara girmene çok sevindim harika bi ders olmuş eline sağlık ve devamı gelir inş.

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
elinize saglık hocam . Bide Masa ustu arka planınızı yayınlarmısınız. Cok guzel de :=)

dejian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eyer Görsel Php dersleri istiyorsanız Bende Türkçe anlatımlı var...

earthsname

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten bende php konusunda biraz bilgi edinmek istiyordum videolu anlatımların sayesinde güzel bilgiler edindim devamı gelirse gerçekten çok sevinirim
güzel anlatımın için teşekkürlerimi sunarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5