İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VideoyapSpamcıV1 "40TL" OTO KANAL BOT

re-cox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sa arkadaşlar ilk konu fikir alışverişi vs ile dolduğu için ayrı bir satış konusu açarak eski konuyu sildirdik teşekkür ederim ,

Videoyap Botu hepimiz kullanıyoruz çok kaliteli ve güzel çalışan sistem buna ek olarak kanallarımızı tam otomatik ekleyen bir bot geliştirdim.
1yJnrA.jpg

Program başlar tüm çerezleri sıfırlar , varsa proxy değiştirir Videoyap üyeliğinize login olur ve ;
1. Mail ve Şifre ile gmail'e login olur
2. Kanal ekle bölümüne gider mail ekler
3. Mail onayını yapar (token alır)
4. Kanal ekleme işlemini tamamlar

Video'su ;
https://www.youtube.com/watch?v=7-ST7WEFfUg&feature=youtu.be
PM'lere 4-5 saat içerisinde mutlaka dönüyorum gece hariç alıcak arkadaşlar yazarsa aynı gün teslim ve kurulum yapılır.
Kullanıcı yorumları ;
Az önce bir kanal bağladım deneme amaçlı . Çatır çatır bağladı anında . Çok teşekkür ederim hocam .
Ortak client veya kendi seçtiğiniz başka bir clienti kullanıyor arkadaşlar . Her kanala farklı client olayı yok . Gelir mi bilmem

Ben şuan çok beğendim . Bi yük alır üstünüzden çok kanal çalışıyorsanız . Tavsiye ederim

bende test ettim gayet iyi olmuş vakitten kazandırması en büyük avantajı kanallar işlem görürken diğer işlerimi hallediyorum onu yap sonra ona geç olayı olmuyo. çok kanallı çalışan arkadaşların işini çok hafifleticektir ellerine sağlık hocam

botu aldım arkadaş kurulumunu yaptı anlattı şu an kanalları ekliyorum örnek vereyım yarım saatte 25 kanal ekliyosan bununla 10 dakika :D

Botu şimdi test ettim. Videoyapta harcayacağınız zamanı kısa süreye indiriyor özellikle spam çalışan arkadaşlar için bence başarılı bi program. Tek yapmanız gereken şifre kanalları girmeniz..

Görüldüğü üzre kanalları ekliyor her mailde çerezleri siliyor ve varsa proxy ile ip değişiyor ben 5-10 kanalı aynı ip ile ekledim bi sıkıntı olmadı siz proxyde kullanabilirsiniz proxy bölümü var botun.

2 Arkadaşa çekiliş ile ref verildi kısa sürede testlerini tamamlayıp bizimle paylaşıcaklar , ek olarak kullanım videosuda eklendi.

Bot Ücreti : 40TL
Ödeme : Paypal , FinansBank

İletişim PM.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi