İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VimeoLog Teması Seo Açısından Mükemmel.

MertK4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Uzun zamandır aklımda olan Vimeo’nun genel şablonundan bir blog teması yapmak bugüne nasipmiş , beğeneceğinizi umduğum bu temanın thumbnail ve sayfalama bölümünde yardım eden Uğur Dalkıran’a çok teşekkür ediyorum , ayrıca kategori listeleme şeysinde yardımcı olan Kakarotto’ya çok teşekkürlerimi sunarım.Temayı yapmaya bugün saat 10 gibi başladım ve bu saatlere kadar bitirdim , tema oldukca ufak ve hızlıdır , yeterince az grafik kullanmaya calıstım.

Umarım aşağıdaki süre temaya ne kadar emek verdiğimin göstergesi olur.

tamboyut.png

Gelelim tema özelliklerine

Gelişmiş Panel
Google PageSpeed : 100 üzerinden 89 puan almıştır , Sprite kullansaydım daha hızlı olurdu. (Buda kanıtı https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights#url=demo.uzmanadam.com&mobile=false )
Thumbnail desteği.
Eklentisiz Sayfalama
Şık görünüm ve renkler.
Benim tespit ettiğim özellikler şuan bukadar , ancak kurcalayarak daha fazla şey keşfedebilirsiniz.

Thumbnail boyutu 613×110

Tam Boyut Anasayfa

DEMO İÇİN TIKLAYIN

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5