İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VIP kazanç sistemi kuralım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bir zamanlar r10'da silver üyeler ile Wordpress sitelere yorum atarak sitemizin Google'ın gözünde yükseltmek istemiştik. O zaman bazı arkadaşların sululukları ve sorumsuzlukları yüzünden maalesef proje iptal olmuştu.. :rolleyes:

Şimdi bunu kazanca dönüştürmekte fayda görüyorum.. Sonuçta sektörün durumu belli. PTC yani tıklama başına kazandıran reklamları kullanan arkadaşlar ile 10 kişilik bir grup oluşturalım ve günde 1 kez olmak üzere birbirimizin sitesindeki reklamlara tıklayalım..

Bu projede bulunmak isteyen arkadaşlar konu altına yazabilir ya da bana PM gönderebilirler.. Nickini söylemek istemeyen arkadaşların nickleri çalıştığımız arkadaşlar arasında gizli tutulacaktır.. ;)

Reklam şirketleri tarafından banlanmamak adına site adreslerini sadece projeye dahil olan arkadaşlar bilecektir ve burada yazılmayacaktır. Site adreslerinizi o yüzden PM ile gönderin. ;) ( Hangi sitenin kime ait olduğunu kimseye söylemeyeceğim, sadece projeye dahil olan domainleri söyleyeceğim sizlere. )

Reklam şirketleri tarafından sitesi banlananların, ödemesi yapılmayanların sizin yüzünüzden oldu deme hakkı yoktur. Site adresinizi ve nickinizi gizli tutacağım. Siteniz banlanmışsa sorun bu sistem ile alakalı değildir. ;)

Not : Projeye absürt siteler dahil değildir. ;)

Not 2 : Kişinin benim sitemdeki reklama tıklayıp/tıklamadığını nasıl anlayacağım derseniz bunun için projeye katılacak arkadaşları özenle seçeceğim. Burada itrader fazla yaygın değil o yüzden üyelik tarihi ve internetteki referansları ya da r10'daki itrader'leri göz önünde bulundurulacaktır.

Saygılarımla.

T

trgy

Misafir
Bu tarz şeyler düzenlemek sizce ne kadar helal bir kazanç yolu. :)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
absürt'tan bile kazançların yapıldığı bu sitede bu sistemin sorgulaması bence yanlış arkadaşlar..

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Aralarındaki fark nedir Turgay ? absürttan kazancın helal olduğunu mu düşünüyorsun ?

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
turgaya katılıyorum

Sonuçta ortada bir hile var, insanları yani reklamverenleri kandırıyorsunuz ve bu yüzden kazanılan para başkalarının hakkına girmek oluyor bence. Hatta bunun bir hırsızlık bile olabileceğini düşünüyorum.

Adsensede 96 küsür birikmiş ay sonu geldi ama kalan birkaç dolar için hile yapmayı düşünmüyorum.

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
webmaster forumlarında hala böyle konuların açılması üzücü. 3-4 yıl önce adsense ile yeni tanışanlar açardı böyle konular, birbirimizin reklamlarına tıklayalım günde 1 kere falan diye

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Benim bahsettiğim fark o değil. Sen bilerek tıklatıyorsun ama absürt ta bilerek tıklatma yok. Bunu demeye çalışıyorum ben.
absürtta da bile bile binlerce kişinin gühanına girmek var.

Neyse konumuz o değil. Yorumlara bakıyorum da iyinet halkı kazancından memnunmuş, konuyu silebiliriz ya da kilitleyebiliriz.. :)

X

Xman

Misafir
Konu iyinete yakışmamaktadır, kendinizi reklam verenlerin yerine koyarak düşünün lütfen... Kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi