İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vip Üyelere Özel Paylaşımlar

T

trgy

Misafir
Arkadaşlar vip forumdakiler ücret verdikleri için birşeyler yapmak istedim. Bu başlığı takip edip neler olduğunu görebilirsiniz. Yavaş yavaş birşeyler yapmanın zamanı geliyor.

Neler istersiniz onları sorayım ilk önce. Benim paylaşacaklarım çok özel şeyler olacka onu da bilmenizi isterim. :)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Valla ben bi canlılık görsem elimden geleni yapıcamda , ilk üyeliği aldığımda bikaç denemem oldu millet beleşi alıp kendinden bişey vermek istemediği için vazgeçtim sonradan.

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
turgay'cım yani k.bakma ama hiç bri farklılık yok şu an normal üyeden bencede birşey olması gerek

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
turgay'cım yani k.bakma ama hiç bri farklılık yok şu an normal üyeden bencede birşey olması gerek

Sizlerden de bişey gelmiyor ki .Admininde yapacakları biyere kadar.Anca yapılan işlerden faydalanıyorsunuz bişeyde ben katıyım demiyorsunuz ( genel konuştum )

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
1 ayda adsenseden nasıl milyoner olunur :D

bunun cevabını paylaşın yeter

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yüksek meblâlara satılan Adsenseboy dedikleri birşey vardı sanırım bununla alakalı. Elimde olması lazım diye düşünüyorum. Arşive bakayım dilerseniz?

T

trgy

Misafir
iyi.net açılışıyla hediye paralar dağıtacağız alışverişlerinizde kullanmanız için ve oradan istediğiniz ürünü temayı alabileceksiniz. her vip üyenin ise 1 ay üyeliğini uzatıyorum. bittiğinde bana pm atabilirler.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
iyi.net açılışıyla hediye paralar dağıtacağız alışverişlerinizde kullanmanız için ve oradan istediğiniz ürünü temayı alabileceksiniz. her vip üyenin ise 1 ay üyeliğini uzatıyorum. bittiğinde bana pm atabilirler.

Admin paylaşım bekliyoruz senden :):) Bize parayı kazandır uzatmana gerek kalmadan biz alırız vipimizi :):)

T

trgy

Misafir
Admin paylaşım bekliyoruz senden :):) Bize parayı kazandır uzatmana gerek kalmadan biz alırız vipimizi :):)

Sana para kazanma yöntemi mi söyliyeyim çok basit. Aç bi tane blog wordpress ayakkabı modelleri üzerine yaz günde 10 dolar rahat alırsın 1 ay sonra. 2k hitle falan. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5