İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vip Yardım :(

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Öncelikle kendimden bahsedeyim :S 189 boyunda kalıplı biriyim ve yaşıtlarıma göre aşırı büyük gösteriyorum neyse gelelim olaya

Lise 1 de okuyorum ve tekrardan okuyorum . cuma günü İstiklal marşında geçtik sıraya yanımda bi kamil vardı işte başladık istiklal marşını okumaya bu kamil bi sesini alçaltıp bi yükseltip garip garip şeyler yapmaya başladı :s baktım 1-2 kez dikdik bana bakıp pis pis sırıttı istiklal marşı bitti bi tuttum çocuğu napıyorsun lan dedim saygın olsun biraz şeklinde . sanane lan dedi ben ana avrat sövdüm üstüne yürüdüm . üstümde sigara olmasa daha fazla olay çıkartcaktım ama yapamadım sonra sinirlendim herkese çarpa çarpa 8-9 sınıf ileriye gittim sırada .

Şimdi pişmanlık duyuyorum Daha yumuşak bi biçimde uyarabilirim diye . Ama pazartesi Çocuğuda Teke Tek Karşıma Çıkarmak İstiyorum Bir Yandan. Çocuk İyi biri Şakasına Yapmıştır Ama Şakası Bile Yetiyor Dellenmek İçin Ne yapmalıyım ? Pazartesi Kafa Göz dalıp müdürlükmü olayım yoksa hiç bir şey olmamış gibimi yapim . kısaca siz olsanız napardınız :s ?

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bence biraz daha yumuşak davranıp, ona doğru olanı göstermelisin. Kabakuvvetle hiç birşey elde edilmiyor..

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bence biraz daha yumuşak davranıp, ona doğru olanı göstermelisin. Kabakuvvetle hiç birşey elde edilmiyor..

Dayanamıyorum Artık Usta ben doğru olanı söylemekten bıktım Millet şerefs*zlik yapmaktan bıkmadı Artık Yoruldum Bende. Ama Herşeye Rağmen Tek Aşk Vatan Aşk'ı . Pazartesi Tutarım Usluca Niye böyle yapıyorsun falan diye sorarım

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Dayanamıyorum Artık Usta ben doğru olanı söylemekten bıktım Millet şerefs*zlik yapmaktan bıkmadı Artık Yoruldum Bende. Ama Herşeye Rağmen Tek Aşk Vatan Aşk'ı . Pazartesi Tutarım Usluca Niye böyle yapıyorsun falan diye sorarım

Sen öyle yap. Çünkü ona kızarak onu yaparsan tekrarlayacaktır emin ol. Ama oturup düzgünce yanlışlarını anlatmayı denersen daha yararlı olacaktır düşüncesindeyim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
söz meclisten dışarı biz ortaokuldayken böyle abuk hareket yapanın münasip bir yerini sıkıp marşı terseten okutuyorduk.

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
onun yaptığı terbiyesizlik ama ana bacı muhabbetlerine ben çok kızıyorum direk ana bacı sövmen yanlış olmuş

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Siddetle hicbirseyi cozumleyemezsin. Belki bi anda cozum bulursun dayak atarsin ertesi gun oda arkadaslarini toplar cikista seni bekler vs. vs. gerek yok siddete

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5