İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Virgul.com -

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nokta.com bünyesindeki yeni reklam networkü hakkında bilgileriniz var mı?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uzun süredir var olan bir firma. Sadece tıklama ve gösterim bazlı reklam yayaınlıyordu artık komisyon üsülü reklam secenegide eklemiş.

Her siteyi kabul etmiyorlar aradıkları kriterler pek belli degil daha başvuru yapılıyor ama olumlu olumsuz dönmüyorlar.

Var olan iş ortaklarına baz alırsak her siteyi ama neye göre alıyor bilemedim günlük 400 bin hiti olan da var 1000 hiti olanda.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklam vermek için form doldurdum.2 gün sonra neyin reklamını nereye vermek istiyorsunuz ararmısınız dediler.bende ohoo şirket devrimi yapıcaz diye vazgeçtim.Sistemleri şuanda çok ağır ilerliyor sanırım.görüntü var ama icraatleri sistemli değil.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben tavsiye etmiyorum , kullanan tanıdıklarım var hepsi isyan edip kaldımışlardır .

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tamamiyle, nokta.com bünyesinde ki siteler üzerinden reklam yapmak için kurulmuş bir reklam network !!!

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saglam mi? Arkadaslar

Odemeleri zamaninda aksatmadan yapiyorlar mi? Artik reklamlari nasil kontur olaylari. Bilgisi olan veya tecrubesi olan var mi ??

Simdiden tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5