İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VirgülKlik Kapandı!

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Orjinal yazıyı buraya yazmadan sadece link vererek insanları sitenize girmek zorunda bırakmanız yanlıştır.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Haber paylaşım etiğine daha uygundur bence. Ben bir yazı yazmışım, bunu da buraya kopyalayabileceğim gibi, benim sitemle tanışmanız için haberi verip link de verebilirim. Sanırım bu uygulamayı yapan başka forumlar da var (ilk aklıma gelen ceviz.net).

Şu an için, 50 liraya ulaşmayan paraların ne olacağı sorusu yetkililer tarafından cevaplandırılmadığı için link vermiyorum.

Kaldı ki buradaki yazıya "Arkadaşlar, bildiğiniz gibi sitemizin reklamvereni olan..." diye başlayamazdım. Orijinal yazıya yönlendirdim.

Neyse, sonuç olarak VirgülKlik projesi iptal oldu.

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
gitti 20 liram :) sağlık olsun ne diyeyim..

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Az önce telefonla görüştüm. Aralık ayı sonunda kapanıyor artık Virgül.

50 liraya ulaşmayanların da parasını vereceklermiş, dert etme Levent :) Ben de 45 lira falan alırım.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Daha değişik bir projeyle yine reklam işine gireceklermiş ama VirgülKlik olayı bitmiş artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5