İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

virtual2reality (Odeme aldim)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
virtual2reality1jc.jpg

Deposit in dolmasina 2saat var bu yaptiklari odeme sadece ref kosmiyonlarini odeme yapip yamadigini denemek icin yaptim e gold aninda gecti stormpay ise istedikten 1 saat sonra felan gecti1 gunluk Plana en fazla 10$ yatiriliyor %100 olana ama genede yeter

http://www.virtual2reality.net/?ref=culpable

C

C0mplicat3d

Misafir
Gördügünüz gibi hyip olayı asla bitmeyen bir furya olup gidecektir. Biri Kapanır 2si açılır bu böyle uzayp gider..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C0mplicat3d' Alıntı:
Gördügünüz gibi hyip olayı asla bitmeyen bir furya olup gidecektir. Biri Kapanır 2si açılır bu böyle uzayp gider..
neden Bitsinki benim 8 tane sitede deposit ler uctu ama Hala sikayetci degilmim (Zararda oldugum Halde) Sadece ilk baslarda acemilikten dolayi her gordugum hyipe baliklamaya atlamaktan kaynaklandi O kadar

H

HeeySen

Misafir
ben 50dolar sp bastım promosyona bakalım nolcak :D ödeme alırsam resmi eklerim buraya...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitedeki hesabının değilde e-gold yada stormpay hesabının ekran görüntüsünü koyman ödeme aldığını göstermen açısından daha doğru olurdu.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
sitedeki hesabının değilde e-gold yada stormpay hesabının ekran görüntüsünü koyman ödeme aldığını göstermen açısından daha doğru olurdu.
5 dk once withdraw Yaptim SP ilede hemen hesaba gecti
odeme27ig.jpg

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kapadılar... ben ödeme yaptıkdan 2 saat sonra:D

G

Geveze.at

Misafir
Iyiki para yatirmadim :) Valla yüklü bir miktar yatirmayi düsünüyordum. aktim olmadigi icin yatiramadim. Her iste bir hayir varmis

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5