İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

virtuemart kategorideki ürün sutun sayısı

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
selamlar

virtuemartta ürünlerin listelendiği yere 4 tane sutunda göstermek istiyorum.

http://demo.virtuemart.net/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=3&Itemid=53

Örneğin listelerken 1 tane sütünda listeliyor. Katagorileri listeleme gibi olmasını 4 tane sütünda gösterilmesini istiyorum.

Birde gene demo adresinde gözüken
"Merces heeft niet veel gelopen is een kkopje .rnkan ook in de binnenstad rijden
[Product Details...]"
şeklinde yazıları nasıl sonlandırırız. Karakter limitini Admin panelinde bulamadım. Details kısmını bloke ediliyormuyuz ?

Teşekkürler

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Soruyu sorduğum günden itibaren virtuemartı alt üst ettim. Ürünler 1 sutunda listelemenin cevabı virtuemarttaki yönetici panelinden ürünler => kategoriler tıklayıp ürünün bağlı olduğu kategoriye tıklayıp x rows seçeneğini 4 yapmanız yeterlidir.

Açıklamalarıda Kısa açıklamalardan ayarlayabilirsiniz. :D

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:) bu forumda joomla bölümü pek aktif değil diye ben de çok nadir uğruyorum kaçırmışım ama zaten çözmüşün olayı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5