İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Viruslu e-mailler Ortalıkta geziyor.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnternette son zamanlarda dolaşan "Castro öldü" başlıklı mesajın virüs içerdiği bildirildi.
İspanyol internet kullanıcıları derneği, mesaja ekli dosyaya tıklandığında Truva atının faaliyete geçtiği uyarısında bulundu.
Dernek, Küba lideri Fidel Castro’nun sağlık durumuyla ilgili spekülasyonların son zamanlarda tekrar gündemde olduğunu hatırlatarak, virüsün binlerce bilgisayarı etkilediğine işaret etti.
Aynı virüsün, "Hugo Chavez öldü", "Putin öldü", "Saddam yaşıyor" başlıklı mesajlarda da bulunduğu belirtildi. Virüsün bulunduğu diğer mesajlar da şunlar:
"Üçüncü dünya savaşı patladı", "İlk nükleer terör eylemi".

Aman dikkat..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
saddam alive :) bu çok geliyor bana bu ara.

insanların merak duygularından yararlanma girişimleri. ek dosyanın adı da genelde full_view.exe gibi bişey.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim en komiğime gidenler de "Hello <? username> here is the password you asked for" aha işte istediğin şifreyi yolladım modundaki başlıklar. Bi de "Re: Hi" sana cevap veriyorum önce sen yazmıştın, yapma ya..

Nak kadar yaratıcınız diesim geliyor, demiyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5