İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vitamin Bilişim İlk Sayfaya Gelmeden Ücret Almıyoruz

oruç-reis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vitamin Bilişim – SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) bugünün rekabet imkanlarında web sitesi olan kuruluşlar için kesinlikle yapılması gereken çalışmalardan bir tanesidir.

Dünyanın en iyi tasarımına sahip web sitesini tasarladınız diyelim .

Her şey bitti mi?

Kurumsal firmalara özel bu çalışmamız da ilk sayfayı garanti ediyoruz. Bunu herkes yapıyor ama biz müşterilerimize garanti güvencesi veriyoruz.
Hem de inanılmaz bir güvence ile SEO çalışmalarına başlıyoruz.

İlk sayfaya gelmeden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.

Firmanız yeterli düzeyde değilse az miktarda peşinat ile çalışmalara başlıyoruz.

Tüm kelimeleri ve siteleri garanti edemiyoruz.

Teklif ve Ön Analiz Almak İçin
[email protected] adresine mail atınız . Cevap süresi 8 saati geçmeyecektir.
Seo konusunda her sorunuz için bu mail adresinden bize ulaşabilirsiniz onun dışında desteğimiz yoktur.

Mustafa Keskin
Saygılarımla ...!

Web Sitemiz
www.vitaminbilisim.com

webekka

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam merhabalar. !

http://www.vitaminbilisim.com/referanslarimiz/ bu site de kullandığınız "Turkiyeilanver.com" sitesini referans olarak eklemişsiniz. O sitede kullanılan script aydınwebyazilim.com satıyor.

Siteye girip baktım. Aşağıda Caner Aydın yazıyor. Tıklıyorum aydınwebyazilim'a gidiyor.

Sanırım demek istediğiö anlaşıldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5