İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vizra hosting otomasyon teması

Penabil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle vizra hakkında bilgi sahibi olmayanlar için biraz aydınlatma yapayım.

ilk söylemem gereken kısa süre önce vizra ücretsiz oldu.

*Vizra tamamen ve süresiz olarak ücretsizdir. Sadece markasız lisanslarda ücretlendirme bulunmaktadır. Markasız lisanslarda müşterileriniz hiçbir yerde Vizra markasını görmezler. Vizra'yı kendi yazılımınız gibi kullanabilirsiniz.

*Modüler yapısı sayesinde, satışını yaptığınız hizmeti ilgili modüllerle kontrol edebilirsiniz. Otomatik ödemelerde (PayPal, Kredi Kartı) hesap açılışları, ödeme yapılmadığında hesapların askıya alınması, tamamen sistem tarafından gerçekleştirilmektedir. Kendi ödeme, alan adı ve servis modülünü yazabilir ve kullanabilirsiniz.

*Gelişmiş Alan Adı sistemi sayesinde, Alan Adı tescil, yenileme, DNS ve Kontak güncelleme işlemlerini, müşterileriniz kendi panellerinden yapabilmektedir.

*Gelişmiş Bilet tabanlı destek sistemi, Kategorize edilmiş Bilgi Bankası ve Dosya Merkezi ile müşterilerinize destek vermek artık çok daha kolay. MSN Bot'unuz, müşterileriniz destek kaydı oluşturduğunda, veya yeni bir sipariş geldiğinde sizi MSN adresinize mesaj göndererek uyarabilir, eğer SMS servisinin ayarlarını yaptıysanız, cep telefonunuza SMS ile uyarı gönderebilir.

*cPanel, PLESK ve DirectI import araçları ile, bu panellerdeki hosting ve domainlerinizi 1-2 tıklama ile Vizra Panelinize import edebilirsiniz.

*Sunucu Monitoring sistemi ile, sunucunuzun port (Web, MySQL vb) ve yük durumlarını yönetim panelinde sabit bir konumda gözlemleyebilir, herhangi bir sorun durumunda sistemden gelen uyarılar sayesinde anında müdahele edebilirsiniz.

kullanılabilinen paneller
cPanel / WHM
PLESK
DirectAdmin
HyperVM
WHMSonic

Ödeme modülleri

Garanti Pos
Finansbank Pos
PayPal
Havale

domain modülleri

DirectI / Resellerclub
Onlinenic
DotTK

Daha detaylı bilgi için www.vizra.com u ziyaret edebilirsiniz.

site.png

Fırsat bulduğum anda temayı yapmaya başladım.

psd, psd to css ve entegre bana aittir dışarıdan icon harici herhangi bir ekleme yoktur.

neler eklendim.

dropmenü ekledim görmüş olduğum kadarıyla en çok istek olan şeydi.

kullanıcı girişini product_menu ye çektim.

bununla beraber aynı ekranda 2 kullanıcı girişi olmasından kaynaklanan çakışma nedeniyle hepsini parçaladım.
yani şifremi unuttum, yeni kayıt, ve kullanıcı giriş tek yerde değil.

sol menude giriş yapıldıktan sonra destek, siparişlerim, çıkış yap, bilgilerim, finans bölümü yerleştirdim.

daha önceki yapmış oldugum temalarda anasayfaya paketler bağımsız olarak elle düzenlemeyle giriyordum.

anasayfada yayınlanmasını istediğiniz paketler otomatik olarak default temada olduğu gibi gelicek.

css classlarına alakalı isimler vermeye çalıştım.

tema için herhangi bir ayar yapmaya gerek yok. tema klasörünü yerine at çalışsın

kurulum için yardım etmemi isterseniz gerçekleştiririm.

Temanın fiyatı 40 tl dir.

İndirim yapabilirmisin ben şimdi alayım sonra ödeme yapayım sana reseller vereyim vps vereyim gibi teklifleri kabul etmiyorum.

Msn adresim: [email protected]

demo için pm ile veya msn den ulaşınız

Penabil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış günceldir

1 adet satılmıştır satış günceldir

Penabil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu revize edilmiştir yeni tema ile yayındadır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi