İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vizyonfilmizle.biz + 3 domain 1 host 50 Tl

maliayhan92

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar site işlerine girdim fakat bugün bir iş görüşmesi yaptım ve bir işe alındım daha yeni yeltendiğim bu işleri bırakma kararı aldım elimde 4 tane domain 1 tane hosting var. Hosting de domainler de bu ay alındı. Hepsine tek tek şablon oluşturmalı mıyım bilemedim. İlk yorum yapıp pm atana hepsini 50 tl'ye vereceğim. Zarara gireceğim ama bir an önce kurtulmak istiyorum bu işlerden. Yoksa pc başından kalkamıyorum

Hosting ve domainler ihs de barınmaktadır. Transfer işlemleri hakkında bir bilgim yok. Alacak olan arkadaş talimat verirse ne yapmam gerektiğiyle ilgili iyi olur

Domain Adı :vizyonfilmizle.biz / dopingedebiyat.com / edebiyatyazari.com / filmfragman.com
Bitiş Tarihi : (2015 Hazirandır)
Registar Firması : (İHS TELEKOM )
Sabit fiyat: 50 TL
Sabit Satış Bitiş Zamanı :
Notlar : ( Domain ile ilgili bilgiler )
Multi Topicler: ( Açılan multi satış konularında, alıcının diğer konulardaki teklifleri görebilmesi ve takip edebilmesi için, olası muhtemel kargaşayı önlemek amacıyla, tüm konu linklerinin burada ve diğer konularda belirtilmesi gerekmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5