İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VizzPA Facebook Beğeni hilesi ile Durum, Foto, Yorum, Sayfa Beğendir. Takipçi Arttır.

nrspy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
P5Dmz7.png

Merhaba arkadaşlar yeni sitemiz VizzPA'yı size tanıtmak istiyorum. Vizzpa.com bir facebook beğeni hilesidir. NRUCEL ekibinin yeni yaptığı bir sistemdir.

Sistem özellikleri:

Durum Beğendirme: Sosyal medyada popülerliğin göstergesi durumlarımızdaki beğenilerdir. Birinin beğenisi yüksek olunc vay fameye bak deriz ister istemez. Vizzpa ile durum beğendirme ücretsiz. 10 ile 100 arası bir sayı seçip, seçtiğin sayı kadar beğeni yolluyabilirsin.

Fotoğraf Beğendirme: Bir fotoğraf yükledin beğenisi az neye yarar dostum. Durumlarındaki beğeni tavan yapmış ama fotoğraflarını kimse beğenmiyor. Dert etme Vizzpa ile facebook fotoğraf beğendirme bedava. 10 ile 100 arası bir sayı seçip, seçtiğin sayı kadar beğeni yolluyabilirsin.

Yorum Beğendirme: Herkes birbirine yorum yapar. Sayfalara yorum yaparsın. En gözde yorum sahibi olmak için tabikide beğeni lazım. Dilediğin sayfaya yorum at, arkadaşlarını trolle ve yorumuna beğeni çek nasılmı? Facebook yorum beğendirme vizzpada ücretsiz.

Takipçi Arttırma: vizzpa'da takipçi arttırma çok kolay giriş yap takipçilerini arttır. Sonra keyfine bak.

Sayfa Beğendirme: vizzpa'nın bir diğer servisi facebook sayfa beğendirme. Vizzpa ile sayfalarına beğeni çek hitin tavan yapsın. Her paylaşımda organik kişilere ulaş.

Ekstra Alan: vizzpada ekstra alan ile kullanıcı yada sayfanın adını yaz durumları otomatik çıksın. ve istediğini beğendir. Başkasının durumunu beğendirme, id ile beğeni yada sayfanın durumunu beğendirmehepsi buada.

vizzpa like ile faceookta bir adım önde ol.

7oAkvr.png

Site Adresi: facebook beğeni hilesi
Misafir: vizzpa. com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5