İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vodem ve 3G aboneliği ile ilgili sorum?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Vodem aldım ancak bazı sorunlarım var.

DATA BAKIYE 4646 ile sorgulama yapamıyorum, böyle bir aboneliğiniz bulunmamaktadır diyor. Bunla karşılaşanda fazla kimse yok. Acaba niye kalan miktarı göstermiyor ?

Birde birkaç farklı yerde denedim ama 3G olarak hiç bağlanmadıi tabi bölgede 3g olmama ihtimali de var. Hep edge ile bağlanıyor. Acaba hat için 3g aboneliği falan da başlatmak gerekiyor mu ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Aslında bunun en doğru cevabı gsm operatörünü aramakta sanırım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
iletişim kurdum ve bunun sebebini onlarda bilmiyorlarmış, teknik ekibe aktardıklarını söylediler.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Vodafone mi operatör ? vodafone paketleri sınırsız olarak biliyorum 9 tl ye 1 ay sınırsız bağlantı kalan bakiye diye bir seçenek yok . ben vodafone nin aylık paketi ile bağlanıyorum herhangi bir vodem kullanmıyorum s60 telefonum ile bilgisayar arasına bluteooth ile bağlantı kurdum . çevirmeli bağlantı ile bağlanıyorum fazla hızlı olmasada işimi görüyor

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
O pakette var tabi ama vodem aldığın zaman kampanya çerçevesinde 1GB hediye ediyorlar. Onun sorgulamasını yaptırıyorum.

burak28889

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bende aylık paket aldım 8 tl ye çok hızlı olmasada işimi görüyor.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bu soruma cevap müşteri hizmetlerinden geldi. Bu kampanya ile birlikte gelen data miktarlarını mesaj ile öğrenebilirsiniz diye sms gelsede öğrenilmiyormuş.

8 tl'lik paketın hızı 96 ya mı düşüyordu 126 mı ? Bari sorayım. İlla nokia telefon mu olması gerekiyor yoksa bilgisayar ile bağlantı yapılabilecek bir telefın yeterli mi oluyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5