İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VPS Hakkında Sorular ?

Green Apple

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim.
1.VPS'nin SAS diski 20GB benim Pc nin Harddisk 200 GB diyelim bu durum da 100GB dosyayı pc me indirebilirmiyim ?
2.VPS torrent down hızınıda artırır mı ?
3.Up ve Down yapmak için vps alabileceğim güvenilir adresler verir misin.

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba sayın iyinet üyesi ,

VPS sunucunuzun 20 GB DİSC olması ile kendi bilgisayarınızın 200 gb olmasının herhangi bir alakası yoktur , kendi bilgisayarınızın diskinde yer olduğu sürece istediğinizi indirebilirsiniz.

ancak VPS sunucunuzun bağlantısı yüksek olduğundan indirdiğiniz herhangi bir dosyayı kendi bilgisayarınıza aktaramazsınız DC'da bulunan VPS sunucunuzda herhangi bir problem gözükmüyor sanırım . Eğer örnek verelim Datacenter'a yakınsınız ve makinanızda problem var gidip diskinizde ki bilgilerin yedeğini alabilirsiniz :)

2. VPS sunucunuz ile torrent arasında herhangi bir ilişki yoktur , torrent Remote bilgilerinize girdiğinizde VPS sunucunuzda yüklü ise ve torrent ile sunucunuza her hangi bir program vb gibi bir dosya indiriyorsanız tabi ki normal bilgisayarınızdan daha hızlı indirecektir , bunu SPEEDTEST yaparak görmeniz mümkündür.

3. www.natro.com www.doruk.net gibi tanınmış firmalardan maddi sıkıntınız yoksa bir sanal sunucu veya dedicated kiralama şansınız olabilir
100%1000 garantisini veriyorum memnun kalırsınız yıllardır natroda dedicated sunucum var kendime ait satılıktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5