İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VPS Hosting Arıyorum!

***mahmut***

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar vps hosting alacağım ama aylık ucuz bir bedel olsun teklifleri bu başlıktan yapabilirsiniz en ucuz teklifi yapanınkini alacağım. Çok özellik olmasına gerek yok.

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

http://www.bilteksis.net.tr/turkiye-vds.php adresinden windows, linux türevlerini seçebilirsiniz. WHM cPanel 11 45 gün ücretsiz şekilde tedarik edilebilir. Minimum 512 MB ramli sunucu vardır 25 TL aylıktır.

Windows 2003 - XP - centos - freeBSD işletim sistemleri kurulabilir. ücretsiz olarak. esx ile donanım sanallaştırması yapılamaktadır. VDS

Dell R310 serisi sunucular ve sas disk yapısına sahiptir. % 100 uptime garanti verebiliriz.

www.bilteksis.net.tr
YS 1714

***mahmut***

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam webadamdan 2 gbtı 35 tl ye aldım teşekkürler teklif için konu kilitlenebilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5