İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VPS kiralayacağım şirket ve hangi paket seçmeliyim yardım

by_carizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba, elitbir denen hosting şirketinde barınmaktayız. Kendi ana sayfası bile 3 gündür açılmıyor... Yaşanılan kesintiler problemlerden adeta çıldırdım ve yakın zamanda sitemi taşımak istiyorum. Bu konuda sizden uygun fiyata kesinlikle güvenli bir firma tavsiyesi istiyorum..

- Vbulletin forum ( 5 eklenti ile birlikte )
- vbseo
- hit günlük - 1,500
- gezinme - 20,000

forumumun durumu budur arkadaşlar şuanlık.. işlemci ve cpu en az kaç olarak seçmeliyim ki hiç bir sıkıntı yaşamayalım.. vps kiraladığımda snucuyu optimizasyon yaptırıp öylelikle taşıyacağım (Elazığlı Arif'e) ama fiyatta çok önemli.. cpanel lisansıda alacağımız için aylık 20 tl de o yapıyor zaten :S

NOT: Sucunu kiralanmıştır.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Selamınaleykum;
Bilteksis.net.trden başka güzel firma yok vallahi.

by_carizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzelde linux vps kiralama yokki onlarda :) yani ben göremedim.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
iyi güzelde linux vps kiralama yokki onlarda yani ben göremedim.
:) hertürlü vps vbar onlarda çok çalıştık onlarla hala çalışanlar var forumda.. Çokl iyi destekleri var.

Ekleme: http://bilteksis.net.tr/turkiye-vds.php ye tıkla istedigini kurarlar ustelik sunucu optimizasyonda yaptırabiirsin

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20

by_carizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bilgi edinmek açısından soruyorum i7 930 işlemci ile xeon işlemci arasındaki fark nedir? Biri 8 diğeri 16 çekirdek olması gerek ama işlemci ghz farkıda var sizce hangisi daha mantıklı gelebiliyor?

Diğer husus windows paketler görünüyor aynı paket, aynı özellik ve fiyata linux işletim sistemi kurabiliriz vps'nizi kiralarsınız diyorsunuz doğrumu anlıyorum :) cpanel lisansı içindemidir harici ne kadar ücret alıyorsunuz.

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
işlemci farkı aralarında sunucu kullanımına baglı hız ve sunucunun calısması için gerekli hız faktoru vardır. Aynı sekilde baglı diger donanımların calısmasınıda işlemci belirler. Önerim ghz fazla olması. Windows degil yanında bakarsanız penguen logosuda var :) Sipariş gecerken seceneklerde zaten belirtiyorsunuz ne kurdurmak istediginizi. cPanelde aynı sekilde sipariş esnasında karsınıza cıkıyor. İstediginiz ozellıktenki bir sunucuyu sipariş gecmeyi deneyin goreceksiniz.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Konu başlatan kişi;
Bilteksis kadar güvenli birini bulamazsın son olarak onu söyliyim.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Konu altında farklı konuda tartışmak konuyu çöp etmiş.Bilteksis ' i öneririm.Kendileriyle çalışıyorum.Bir ara akşamları kopukluk oldu.Orda 30 dk.Artık yok , rahatlıkla kullanabilirsiniz.

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu n ya? hepsi %100 lük ticaret yapmış ama anlaşamıyolar! yalnız konuyla ilgili bişi sölemek istiyorum bırak bilişimi hiçbir sektörde ticaret sözleşmesi gereği hizmeti müşteri beğenmediği için tek taraflı fesh edilmez!! o zmn parada iade edilmeli..!

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu n ya? hepsi %100 lük ticaret yapmış ama anlaşamıyolar! yalnız konuyla ilgili bişi sölemek istiyorum bırak bilişimi hiçbir sektörde ticaret sözleşmesi gereği hizmeti müşteri beğenmediği için tek taraflı fesh edilmez!! o zmn parada iade edilmeli..!

uzamasın dedikçe biri gelip uzatıyor. fes etmiyoruz suspend ediyoruz. Egerki delilsiz asılsız suclama yaparsa eger delil ve aslı varsa tabiki birsey yapmıyoruz. Ancak delilsiz ve asılsız suclamalarda suspend ediyoruz ve delil koyması durumunda veya geri cekmesi durumunda suspendi kaldırıyoruz.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68

Sen nediyon ya :D biri a'da biri b'de:D

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
teklifiniz özel mesaj ile iletilmiştir

Firma ve iletişim bilgileri
logo2.png

arrow.png
Firma Ünvanı : Muzaffer Bilisim İnternet Hizmetleri
world.png
Web : MuzafferBilisim.com - Radyo Hosting, Web Hosting, Video Hosting
destek.png
Msn / Mail : [email protected]
ceptel.png
GSM : 0531 653 49 28
arrow.png
Yer Sağlayıcı Belge No : 1819

by_carizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ideal hosting teknik desteği ücretli veriyor malesef bunu hiç hoş karşılamadım.

Ekleme: R210 Xeon Quad-Core X3440 8Gb özellikli sunucu kiraladık arkadaşlar bir kaç saate kadar elimizde olur. Sunucu kullanmasını hiç bilmeyen biri olarak ne yapacağım bakalım bilmiyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5