İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vps Önerisi

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Arkadaşlar tek bir wp sitem için bir vps almak istiyorum ama kurumsallaşmış, uptime sorunu yaşatmayan ve 7/24 desteği olan uzun süreli sorunsuz bir şekilde çalışacağım bir firma olsun istiyorum, vip üyeler olarak sizlerin bu konudaki önerilerini bekliyorum ( hosting işi yapan arkadaşlar yazmasınlar lütfen, sadece kullanıcıların önerilerini istiyorum)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
slm

halen lazımsa vps sağlarım

msn adresimi ekleyebilirsin

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bugüne kadar sorun yaşamadığım tek yer sadecehosting.com senelerdir kullanıyorum özellikle son 2 yıldır 10 dakika kesinti görmedim.
Hostcinide iyidir.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Yeni konu açmayayım dedim bunun için. Genel foruma da sormuştum ama tecrübeli üyelerimize de özellikle sorayım.

Sadece statik dosya transferi için kullanmak üzere, en az 200GB HDD, 128MB memory'li lighttpd kurabileceğim linux ya da freebsd tabanlı bir VPS'e ihtiyacım var. Başlangıç için 10MBps unmetered porta ihtiyacım var. Daha sonra 100MBps'ye çıkabilir.

Böyle bir VPS konfigurasyonunu en ucuza nereden bulabilirim? Bir kaç alternatif buldum ancak güvenilirlikleri konusunda bilgim yok.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuya devam edeyim :)

512ramli VPS 15K siteyi rahatlıkla işletebilirmi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5