Vps Sunucu Teknoloji ile Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

vpssunucu

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Şubat 2016
Mesajlar
2
Reaction score
0
Konum
İstanbul
Hakkımızda
Vps Sunucu Teknoloji 2015 yılının Ocak ayında amatör olarak hizmet vermeye başlamış olup Eylül ayında şirket kuruluşumuz gerçekleşmiştir. Vps Sunucu Teknoloji Hosting, Cloud VDS-VPS, Kurumsal Mail ve Uzaktan Yedekleme ürünleri ile hizmet vermeye devam etmekle birlikte verdiği kesintisiz hizmet ve sağladığı koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörde adından söz ettiren bir kuruluştur.

Ekibimiz en profesyonel hizmeti sizlere sunabilmek için tüm gücüyle çalışıyor ve her gün kendimizi bu konuda daha da geliştirmeye gayret ediyoruz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti en önemli başarıdır, bu nedenle en iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak bizim önceliğimizdir.

Şirketimiz T.C. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından onay alarak ticari amaçla hosting hizmeti veren firmalar listesinde yerini almıştır.

tib.gov_.tr_.png


Profesyonel hizmet anlayışı ve sorunsuz Cloud servisleri için bize güvenebilirsiniz. Vps Sunucu Teknoloji üzerinden aldığınız hizmetler için gün içerisinde canlı yardım servisinden yararlanabilir, 7/24 online teknik destek servisimize müşteri paneliniz üzerinden bildirim gönderebilirsiniz.

Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmeti sağlayabilmek için en iyilerle çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple tüm çözüm ortaklarımızı seçerken yüksek kalite standartlarından taviz vermiyoruz. En iyi yazılım ve donanımları en yüksek hat kapasiteleriyle sunmak için çalışıyoruz. Vps Sunucu Teknoloji olarak en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaya devam edeceğiz.

S-newVPS-imza-info.png


ALTYAPIMIZ ve GÜVENLİK

Semele Telekomünikasyon Veri Merkezi bünyesinde barındırdığımız sunucularımız, 4 ayrı operatör ile yedekli olarak hizmet vermektedir. 7x10gbitlik(2x10Gbit Cogent, 1x10Gbit Seabone, 2x10Gbit Superonline ve 2x10Gbit TTnet) altyapısı ve 500 Gbps Ddos koruma & fiziksel firewall korumaları ile siteleriniz / uygulamalarınız güvenilir ellerde ve hızlı metro ethernet ağı ile hiç olmadığı kadar hızlıdır.
Sunucu altyapımız, hem tekil kullanıcı hem de kurumsal dünyada kendini ispatlamış markalar olan; Dell ve Hp, Intel® Xeon® E Serisi x 4 işlemcili, 256 GB DDR3 ECC ramli özel donanıma sahiptirler.
Sunucu donanımlarının sürekli donanımsal ve yazılımsal yedekleri bulunmakta olup sistemimizin başımıza gelecek en kötü senaryoda bile en fazla 48 saatte her şeyin tekrar faaliyet geçmesi üzerine planlanmış olup tüm verileriniz sürekli koruma altında tutulmaktadır.
Linux sunucularda Centos 6.x, Hosting kontrol paneli olarak Cpanel 11.x, ve Plesk 12.x, Mail için ise Zimbra kullanılmaktadır.

vergi-levhasi.bmp


portföy.jpg
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst