İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VPS YE 45 DK deyip 2 günde teslim edene güvenmelimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

polat68350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ben bi firmadan vps aldım.VPS yanında com domain + linux hosting ücretsizdi.
Adam bana ödemeden 45 dk sonra vps elinizde dedi ama 2 gün sürdü. Fakat hatasını örtmek için 1GB RAM yerine 4GB RAM li bi vps açtı.ben tamam dedim.Daha sonra VPS ÇÖKTÜ.Neymiş tekrar kurmak için 10 TL istiolarmış.Şimdi domainimi ve hostingimi istedim verelim dediler 1 gündür mesajlarıma cevap verilmiyor. Sizce bunlara güvenebilir miyim?
Eğer güvenilmez derseniz hosting firmasıy aramızda geçen konuşmaların ekran görüntüleriyle beraber bi konu açacağım.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

nolur bi cevap yazın

azad-sterk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ben bi firmadan vps aldım.VPS yanında com domain + linux hosting ücretsizdi.
Adam bana ödemeden 45 dk sonra vps elinizde dedi ama 2 gün sürdü. Fakat hatasını örtmek için 1GB RAM yerine 4GB RAM li bi vps açtı.ben tamam dedim.Daha sonra VPS ÇÖKTÜ.Neymiş tekrar kurmak için 10 TL istiolarmış.Şimdi domainimi ve hostingimi istedim verelim dediler 1 gündür mesajlarıma cevap verilmiyor. Sizce bunlara güvenebilir miyim?
Eğer güvenilmez derseniz hosting firmasıy aramızda geçen konuşmaların ekran görüntüleriyle beraber bi konu açacağım.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

nolur bi cevap yazın

Eğer şikayet edeceksen şikayet bölümü var.7 gün geçmediyse vermiyorlarsa dava açabilirsin ama o da ayrı bir dert.Keşke biraz araştırsaydınız.Eğer onlardan geri alabilirseniz paranızı bir daha aslan ona bulaşmayın derim allah bilir merdiven altı bir hostingtir.Benim kullandığım firmayı seç abi adamlar seni telefonla arıyorlar.Sunucu desen zaten bu fiyata bulamazsın başka hiçbir yerde.En iyisi siteye girip 7/24 canlı desteğe yazın derdinizi onlar yrdmcı olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5