İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vpsserver - Semih öner - kalitevps.com Dolandırıcıdır.

StilServer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ;

Semih öner adlı şahıs bundan 40 gün önce bizden 2 adet vps almış ve ödemesini yapmıştır.Sunucuları var iken bizden bir adet tc uzantılı domain aldırmıştır.Ertesi gün ödemesi şartı ile.Bizde müşterimiz diye kendisini kırmayıp sağladık.Ancak hata yaptığımızı sonradan fark ettim.Bu dolandırıcı şahıs yarın bugün diye diye bizi bugünlere kadar oyalamıştır.Elimizde msn logları ve tüm loglar mevcuttur.Kendisi dolandırıdıcır.Biz en son bu forumda yakaladık kendisini.Haftaya haftaya diyip duruyor.Güyya biz kendisinin hesabını erken kapatmışız bundan dolayı ödeme yapmıcakmış.Kendisinin hesabı zamanında durdurulmuştur buna rağmen.

Şuanda kendisi bizim sitelerimize saldırmaktadır.Kendisi hem dolandırıcı hemde küstahtır.

Forum yönetiminin şahısı banlamasını talep ediyorum.

Buradaki arkadaşlarında bu şahıs ile alışveriş yaparken dikkatli olmasını rica ediyorum.

Not : Yönetim Kanıt olarak özel mesajlarımı inceleyebilirsiniz.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
"Semih öner adlı şahıs bundan 40 gün önce bizden 2 adet vps almış ve ödemesini yapmıştır."

Ben anlamadım şimdi ödeme yaptı mı burada, yapmadı mı?

Yani tek sıkıntı domain mi?

StilServer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş bizden 2 adet sunucu alırken yapmıştı ödemesini.Bu ödemelerine güvenip kendisine domain aldık.Ancak ödemesini geçmedi.Şimdide küstahlık yapıyor.Aradan 40 gün geçti.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Pekala anlıyoruz fakat kendisine savunma hakkı vermemiz lazım belki bir açıklaması vardır. Gelsin açıklama yapsın görelim şayet gelmez ise, o zaman konuyu güncellersiniz gereğini yaparız.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Diğer konuyu inceledim, şahsın saldırı yaptığı kanaatine vardım. Yazdığı mesajlada bunu destekliyor.
VPSSERVER banlanmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5