İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VpsTurk.Net | 15TL'den Başlayan Fiyatlarla

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
@StyLes 11seconds uğraşmayı sevmediği için memnun kalmadı. Ben pek uğraşmadım gayette memnunum. Navicat putty kullanmayı bilmiyorsan niye server kuruyorsun ki abi :)

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@StyLes 11seconds uğraşmayı sevmediği için memnun kalmadı. Ben pek uğraşmadım gayette memnunum. Navicat putty kullanmayı bilmiyorsan niye server kuruyorsun ki abi :)

ikisinide biliyorum. Hemde olduğunca :)
Ozaman sorun yok konu sahibi kampanyalar hakkında pm atarsa iyi olur.Uygun bulursam ve parayı denkleştirirsem alacağım :)
1 GB ve 4 GB Hakkında bilgi istiyorum..

Ekleme:

Ozaman sorun yok konu sahibi kampanyalar hakkında pm atarsa iyi olur.Uygun bulursam ve parayı denkleştirirsem alacağım :)

VpsTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhaba,

Önemli olan bizim memnun edebilmemiz karşı tarafı.Desteğimizde veya sunucumuzda sorun oldugunu düşünüyorsanız kanıtlarsanız daha cok ilgi görülür yorumunuz.

Eğer ByLacoste'in dediği gibi uğraşmayı sevmeden vps aldıysanız ortada bir karalama olur .

Saygılarımla,

Ekleme:

Ekleme:

Merhaba,

0537 932 61 33'den bana ulaşabilirsiniz veya;

[email protected] den rahatlıkla ulaşabilirsiniz bana.

Saygılarımla,

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
oyunun packi bozuktu adamlar yaptı ama eskiden oyuna girerken şimdide girmiyordu adam oldu dedi kapattı msn yi, sonrada siteye girilmiyor dedim giriliyor dedi kendisi google dnsleri ile denedim girdi ama dns siz siteye girilmiyordu. 2-3 defa denedim olmadı sonrada turkmmo.com a serverimi tanıttım 2 kişiden site açılmıyor cevabı aldım. daha ne olsun.

VpsTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunun packi bozuktu adamlar yaptı ama eskiden oyuna girerken şimdide girmiyordu adam oldu dedi kapattı msn yi, sonrada siteye girilmiyor dedim giriliyor dedi kendisi google dnsleri ile denedim girdi ama dns siz siteye girilmiyordu. 2-3 defa denedim olmadı sonrada turkmmo.com a serverimi tanıttım 2 kişiden site açılmıyor cevabı aldım. daha ne olsun.

Merhaba,

Hocam şöyle birşey var, packı verdik sorunsuz girdi denemelerimizi yaptık.
Sizdede girdiğini söylemişsiniz sonradan bozduldu demişsiniz.Packın sonradan bozulma olasılıgı %0 . Sunucu değil bu ? Pack nasıl bozulsun ? Karıştırma yaptıysanız gayet normal.Veya karıstırma yaptınız tamam, siteden tekrar indirin sorunsuz halde ?

Sitede haklı olabilirsiniz.1-2 kaç defa saldırı aldık.Güvenlik sistemimizi arttırdık.
Sitelerde bundan sonra kapanma vs. olmuyor Allahın izniylede olmıyacaktır.

Stoklarımız güncel , son 6 stok !

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Merhaba,

Hocam şöyle birşey var, packı verdik sorunsuz girdi denemelerimizi yaptık.
Sizdede girdiğini söylemişsiniz sonradan bozduldu demişsiniz.Packın sonradan bozulma olasılıgı %0 . Sunucu değil bu ? Pack nasıl bozulsun ? Karıştırma yaptıysanız gayet normal.Veya karıstırma yaptınız tamam, siteden tekrar indirin sorunsuz halde ?

Sitede haklı olabilirsiniz.1-2 kaç defa saldırı aldık.Güvenlik sistemimizi arttırdık.
Sitelerde bundan sonra kapanma vs. olmuyor Allahın izniylede olmıyacaktır.

Stoklarımız güncel , son 6 stok !

pack bozuk derken metin2 yi yüklemiştim en baştan packi attım(yaptığınız) çalışmadı yani ????? diye hata verdi.(eski packte çalışıyordu mt2) sonra arkadaş root mu neydi ona benzer bi dosya attı packe ozamanda mt2 çalıştı. bu dosya herkezde çalışacakmıydı çalışmayacakmıydı diye aklımda sorun vardı,
sorun çözülmeyince bende bıraktım. ve siteye hağla girmemekte :uyku:
judasmt2
ve filezilladan hesap vermediniz. onun sebebi nedir

Ekleme: müşteri için destek 7/24 tamamda, ama yardımınız pek iç açıcı deyil. + bana olmuş bir packi verdiniz. istanbulmt2 diyebir şeyi verdiniz direk. sitedeki yazıları bile deyiştiremiyordum.

VpsTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pack bozuk derken metin2 yi yüklemiştim en baştan packi attım(yaptığınız) çalışmadı yani ????? diye hata verdi.(eski packte çalışıyordu mt2) sonra arkadaş root mu neydi ona benzer bi dosya attı packe ozamanda mt2 çalıştı. bu dosya herkezde çalışacakmıydı çalışmayacakmıydı diye aklımda sorun vardı,
sorun çözülmeyince bende bıraktım. ve siteye hağla girmemekte :uyku:
judasmt2
ve filezilladan hesap vermediniz. onun sebebi nedir

Ekleme: müşteri için destek 7/24 tamamda, ama yardımınız pek iç açıcı deyil. + bana olmuş bir packi verdiniz. istanbulmt2 diyebir şeyi verdiniz direk. sitedeki yazıları bile deyiştiremiyordum.

Merhaba,

Sitenizin açılmadığını söylemişsiniz.
Şifrede değişiklik yaparsanız açılmaması gayet normal.Subdomain ftp bilgilerini müşterilerimizle paylaşmamaktayız.
Pack'da aldıgınız hata nedir ? Ticket atın yardımcı olalım ? Ticketden önce foruma mesaj yazmanız daha kolayınıza gidiyorsa orasını bilemiyeceğim.

Stoklarımız güncel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5