İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vurgun Com için Sizce ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Arkadaslar Ben vurgun.com dan ödememi aldım. gayette ciddi bi firma.
Bazı arkadaslar burda alay konusu yapmış. Mod arkadaslarda cifte standart var baskası yazsa hemen banlanır ama bazılarına kıyak geciyolar unutmayınki kıyakcılıgın sonu ayakcılıktır.

bak burda haklısın işte...

S

SupRAdyN

Misafir
sen kaşınıyor musun yoksa bana mı öyle geliyor? lütfen yaşıtlarınıza sataşınız. hiç işim olmaz.
millete önyargılı davranmayı bırak önce kendi pacana bak sonra karsındakinin pacasına.
yasım 34 senle muhattap olmak icin yazmadım bu mesajıda sadece vurgun.com ödeme yaptıgını belirtmek icin yazdım. gulecektinya gul rahatca

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
34 yaşındasın ne güzel de calıstığın sponsor Lez, Gay, Çaprazlama, Eş Değişme bilumum bütün sapıklıkları iceren bir site, cok güzel bir yerden para almissin bravo cok özendim..
Afferin sana amca izindeyiz :D

S

SupRAdyN

Misafir
34 yaşındasın ne güzel de calıstığın sponsor Lez, Gay, Çaprazlama, Eş Değişme bilumum bütün sapıklıkları iceren bir site, cok güzel bir yerden para almissin bravo cok özendim..
Afferin sana amca izindeyiz :D

bu baslıkta bana sorulan vurgun.com ödeme yapıp yapmadıgı sitesinin nasıl bi site oldug. ortak olacak kişi bilerek giriyo saten

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçemizde "saten", "muhattap" diye bir kelime yoktur, amcam.
Ek not olsun, eyvallah

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Developer'a ek olarak, çamır, müdail, etcem, yapcam gibi kelimeler de yok Türkçe'de. Dahi anlamına gelen -de ekleri de ayrı yazılır. Yeni uyarı uzaklaştırması almışken, hesabınız açılır açılmaz herkese sataşma mesajları atmanızın anlamı nedir? Artık daha fazla kırmızı kart ile uyarı yapmak istemiyorum, bu açık bir son uyarı olsun.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Vurgun.com un sahibi ve suprayn bu forumda madem garanti ediyorsunuz kodlarınızı koyabilirim. Ama ilerde çalışamaz isek veya ödeme alamazsam bilesinizki burayada yazarım tşkler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5