İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

W3 Adsense Kodları

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
W3.org validator'da adsense kodları invalid olarak görünüyor ve sayfanın xhtml doğrulunu bozuyor. Bunun sebebi nedir, nasıl düzeltebiliriz?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben hiç böyle birşeyle karşılaşmadım draga eminmisin bu durumdan? Açılıp kapanmayan bir script kodu vardır onu hatalı görüyordur adsense ile alakası yoktur yada kodlama biçimiyle alakalıdır.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
başka temalarda da denedim direkt olarak adsense içerisindeki kodları görüyor. <td> kodları arasında reklam belki ondandır ancak td koduna değil adsense kodlarına hata veriyor

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
temanın normal durumu düzgünmü adsense kodu koymadan peki ? Birde td arasında genelde js kodları bunu yaratabiliyor.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
temanın normal durumu düzgünmü adsense kodu koymadan peki ? Birde td arasında genelde js kodları bunu yaratabiliyor.

hayır 2 temada bakıyorum yeni yaptığım temada hiç hata yok normalde adsense kodunu yerleştirdiğimde hata oluyor şu an eski tema var onda var bir kaç hata ancak yine direkt adsense kodları da hatalı gözüküyor. Büyük ihtimal td arasına koyduğum içindir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5