İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

w3.senindir.net hızlı optimizasyon fikirleri edinin

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle : Saldırı yapan kişiler , biz bu işle ailemizi , çocuğumuzu geçindirmeye çalışıyoruz. Bizden geçtik 3-5 yaşındaki bir çocuğun rızkından ne istiyorsunuz ?
Rica ediyorum bu şekilde kimse kendisini ifade etmeye çalışmasın
.
Merhabalar arkadaşlar , piyasada bir çok "site inceleme" sitesi var biliyorum.
Fakat biz bu hizmet en faydalı nasıl verilebilir diye çalıştık ve sizlere sunuyoruz .
Sistem şu an betadır ve en güvendiğimiz geliştirme yöntemi sizin tavsiyelerinizdir.
w3.senindir.net ne işime yarar ?

• Google pagerank
  • Alexa
  • Dmoz:
  • Yahoo Directory:
  • Google backlink:
  • Yahoo backlink:
  • Altavista backlink:
  • Google indexi:
  • Bing indexi:
  • Yahoo indexi:
  • Altavista indexi:
  • Google Bot son ziyaret:
Gibi standart tüm değerleri öğrenebilirsiniz.
Başka neler öğrenebilirim / yapabilirim?
Site hızını
Sitenin bulunduğu serverı
Sitenin bulunuduğu ip yi
Site hakkında kısa bir açıklama ve tahmini anahtar kelimelerini
Sitenin WHOIS bilgilerini

*O site ile aynı serverdaki siteleri görebilirsiniz.

W3 ü ; w3.senindir.net/r10.net şeklinde direk adres satırından yazarakta kullanabilirsiniz.

Ve yakında hiçbir Türkçe servisde bulunmayan özellikler geliyor.

Bir site hakkında , bir webmasterın o siteyi incelemek için ihtiyaç duyabileceği hemen hemen herşeyi bir sayfada toplamaya çalıştık . Umarım faydalanırsınız. Fikirleriniz bizim için çok kıymetlidir.
Kullanacak olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
Şu an yayındaki versiyon betadır . 1 aya kadar kararlı sürüme geçeceğiz inşallah.
Yazılım hizmeti için Turkhero ya , barındırma hizmeti için Vendor Hosting e teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5