İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

w3 total cache birtürlü kurulmuyor

wRath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
/home/site/public_html/wp-content/uploads could not be created, please run following command:
chmod 777 /home/kralarab/public_html/wp-content

sürekli bu hatayı veriyor birtürlü etkinleştiremiyorum kafayı yiyeceğim. CHMOD 777 verdim. FTP'den verdim olmadı. Cpanelden verdim yine olmadı. Sunucu sahibiyle iletişime geçip onada verdirttim yine olmadı. Delireceğim halledebilecek biri varmı acaba ? sorun ney.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
dostum bilgilerini gönderirsen bana bi bakayim yapabilirsek sonucu buraya da yazalım. Çünkü tek problem chmod verilmemesi görünüyor.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Problem giderildi.
arkadaşın hesabı /home2... klasörüne açılmış, wordpress default olarak uploads adresini /home... olarak vermiş.

Yapılacaklar;
PHPMyadmine'e girip wp-options tablosundan 2. sayfadaki upload_dir bölümündeki /home... yerini /home2.. olarak değiştirmek.

Wordpress veya w3'ün Kodlarında aramayın ben aradım bulamadım :p , w3 direkt path olarak wp den çekiyor..

wRath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onur hocam sağolsun uğraştı sorunu çözdü. tam 1 aydır sebebini arıyordum. Kendisine teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Onur hocam sağolsun uğraştı sorunu çözdü. tam 1 aydır sebebini arıyordum. Kendisine teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı.

Rica ederim, işin görüldüyse problem yok..
Hem diğer arkadaşlar için hemde benim içinde ekstra bilgi olmuş oldu.
İyi yayınlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5