İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

w3 total cache neden hata alıyorum...

olkunmustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitemde w3 total cache eski sürüm yüklemiştim şimdi güncelledim ama yukarı tarafta iki tane kırmızı hata veriyor.Bunların sebebi ne olabilir yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler....

Ekli dosyayı görüntüle 3369

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
.htaccess dosyasına eklentinin düzgün çalışması için bir kod eklenmesi gerekiyor. Eğer yazma izinleri kısıtlıysa htaccess dosyasına bu kod eklenemiyor ve bu hatayı veriyor.

htaccess dosyasını not defterinde açarak içerisinde "BEGIN W3TC Browser Cache" başlıklı bir kod olup olmadığına bakın.

Eğer yoksa, bu linkteki kodları htaccess dosyasına ekleyin. Tabii ki dosyanın yedeğini mutlaka alın, sorun olduğunda geri döndürmek kolay olur.

olkunmustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.htaccess dosyasına eklentinin düzgün çalışması için bir kod eklenmesi gerekiyor. Eğer yazma izinleri kısıtlıysa htaccess dosyasına bu kod eklenemiyor ve bu hatayı veriyor.

htaccess dosyasını not defterinde açarak içerisinde "BEGIN W3TC Browser Cache" başlıklı bir kod olup olmadığına bakın.

Eğer yoksa, bu linkteki kodları htaccess dosyasına ekleyin. Tabii ki dosyanın yedeğini mutlaka alın, sorun olduğunda geri döndürmek kolay olur.

yazma izni varken ayarları yaptım sonrada kapattım.Bahsettiğiniz başlık .htacess dosyamda var...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
onu kullanma hyper cache kullan

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes bir şey diyor :D bende wp süper cache kullanıyorum. dostum bu problem genelde .htaccess in yazma izininden kaynaklanıyor. .htaccess in chmod u 777 yap yeniden dene düzelince tekrar eskichmoda çevir

olkunmustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes bir şey diyor :D bende wp süper cache kullanıyorum. dostum bu problem genelde .htaccess in yazma izininden kaynaklanıyor. .htaccess in chmod u 777 yap yeniden dene düzelince tekrar eskichmoda çevir

yeniden dene derken eklentiyi silip tekrar mı yükleyeyim ???

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrar yüklemene gerek yok,chmod u 777 yap ve ayar sayfasına tekrar gir; plugin kendisi .htaccess içine yazma izni oldugu için gerekli eklentiyi yapacaktır sonradan chmodu eski haline getir ki güvenlik sorunu yaşama.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
beni dinleyin ve hyper cache kullanın basit ve pratik. sonra teşekkür eedersiniz bana .20 30 k hikaye siteelrim cpu dan baş ağrıtırdı hyper cache ile tanışştım dertler bitti

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
onun yanında bir de database için olanı var birlikte kullanacaksın unutma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5