İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

W3 Total Cache

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Asagidaki yazilar alintidir bana ait degildir..

Bu eklenti sayesinde wp super cache artik tarih oluyor..

Ve en eksiksiz hızlı WordPress performans optimizasyonu eklentisi. Gibi birçok popüler bloglar: mashable.com, pearsonified.com, noupe.com, webdesignerdepot.com, freelanceswitch.com, briansolis.com, tutsplus.com, yoast.com, css3.info ve diğerleri – W3 Toplam Cache tarafından Güvenilir artırır sunucu performansını artırarak blogunuzun kullanıcı deneyimi, sitenizin her alanında önbellek, senin temanın indirme süresini azaltmak ve şeffaf bir içerik dağıtım ağı sağlayan (CDN) entegrasyon.

Faydaları:

* Site performansı en az 10x iyileşme (zaman tümüyle yapılandırılmış: Grade A YSlow veya önemli Google Sayfa Hızlı gelişmeler olarak)
* Geliştirir “site performans” olan google.com blogunuzun sıralamasını etkileyebilir
* “Acil” ikinci sayfa görüntüleme (önbelleğe tarayıcı sayfaya sonra)
* İndirimli sayfası yükleme süresi: sitede artan ziyaretçi zamanı (ziyaretçi) daha fazla sayfa görünümü
* (Sayfa hale ilerici Optimize hemen yüklemek için görünür)
* Geliştirilmiş web sunucu performansını (kolay) yüksek trafik ani sürdürmek
* 80% önemini azaltmak ve HTML, CSS, JavaScript ve RSS HTTP sıkıştırması ile bant genişliği tasarrufu kadar beslemeleri

Özellikler:

* Barındırma paylaşılan uyumlu, sanal özel sunucular ve özel sunucular / kümeler
* Şeffaf içerik dağıtım ağı (CDN) Media Library, tema dosyaları ve WordPress kendisi ile entegrasyon
* Caching of (minified ve sıkıştırılmış) sayfaları ve bellek veya disk üzerinde de mesaj
* Caching of (minified ve sıkıştırılmış) CSS ve JavaScript bellek, disk veya CDN üzerinde
* RSS (yorumlar, sayfa ve site) Caching bellek veya disk üzerinde beslemeleri
* Arama sonuçları sayfalarında bellek veya disk üzerinde sorgu string değişkenleri ile (yani URI’ler) Caching of
* Veritabanı nesneleri anısına Caching
* Minification mesaj ve sayfaları ve RSS beslemeleri
* Minification (birleştir ve yorumlar çıkarmak / beyaz alan) satır içi ve veya 3. taraf JavaScript otomatik güncelleştirmeler () ile gömülü
* Minification (birleştir ve yorumlar çıkarmak / beyaz alan) satır içi ve veya 3. taraf CSS otomatik güncelleştirmeler () ile gömülü
* Tarayıcı CSS, JavaScript ve HTML gelecek başlıklarını ve taraf etiketler (ETag) sona kullanarak önbellek
Embed yeri yönetimi ile (ana sayfa, yazı sayfasına vb) şablon tarafından * JavaScript gruplama
* Sigara JavaScript katıştırma engelleme
Ortam Kitaplığı (ve CDN doğrudan * İthalat sonrası ekler)

Kolayca veya tema Eklentilerinizi WordPress değiştirmek için nasıl içerik üretmek kalmadan okuyucular için kullanıcı deneyimini iyileştirmek.

http://wordpress.org/extend/plugins/w3-total-cache/

Bu eklenti sayesinde Normal bir hostda sitemi barindiriyorum anlik 3k online sorunsuz bir sekilde kaldirdi CPU orani bu eklenti sayesinde %0.8 i gecmiyor.. sitemin hiti gunluk 10-25 k

ba2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asagidaki yazilar alintidir bana ait degildir..

Bu eklenti sayesinde wp super cache artik tarih oluyor..

Ve en eksiksiz hızlı WordPress performans optimizasyonu eklentisi. Gibi birçok popüler bloglar: mashable.com, pearsonified.com, noupe.com, webdesignerdepot.com, freelanceswitch.com, briansolis.com, tutsplus.com, yoast.com, css3.info ve diğerleri – W3 Toplam Cache tarafından Güvenilir artırır sunucu performansını artırarak blogunuzun kullanıcı deneyimi, sitenizin her alanında önbellek, senin temanın indirme süresini azaltmak ve şeffaf bir içerik dağıtım ağı sağlayan (CDN) entegrasyon.

Faydaları:

* Site performansı en az 10x iyileşme (zaman tümüyle yapılandırılmış: Grade A YSlow veya önemli Google Sayfa Hızlı gelişmeler olarak)
* Geliştirir “site performans” olan google.com blogunuzun sıralamasını etkileyebilir
* “Acil” ikinci sayfa görüntüleme (önbelleğe tarayıcı sayfaya sonra)
* İndirimli sayfası yükleme süresi: sitede artan ziyaretçi zamanı (ziyaretçi) daha fazla sayfa görünümü
* (Sayfa hale ilerici Optimize hemen yüklemek için görünür)
* Geliştirilmiş web sunucu performansını (kolay) yüksek trafik ani sürdürmek
* 80% önemini azaltmak ve HTML, CSS, JavaScript ve RSS HTTP sıkıştırması ile bant genişliği tasarrufu kadar beslemeleri

Özellikler:

* Barındırma paylaşılan uyumlu, sanal özel sunucular ve özel sunucular / kümeler
* Şeffaf içerik dağıtım ağı (CDN) Media Library, tema dosyaları ve WordPress kendisi ile entegrasyon
* Caching of (minified ve sıkıştırılmış) sayfaları ve bellek veya disk üzerinde de mesaj
* Caching of (minified ve sıkıştırılmış) CSS ve JavaScript bellek, disk veya CDN üzerinde
* RSS (yorumlar, sayfa ve site) Caching bellek veya disk üzerinde beslemeleri
* Arama sonuçları sayfalarında bellek veya disk üzerinde sorgu string değişkenleri ile (yani URI’ler) Caching of
* Veritabanı nesneleri anısına Caching
* Minification mesaj ve sayfaları ve RSS beslemeleri
* Minification (birleştir ve yorumlar çıkarmak / beyaz alan) satır içi ve veya 3. taraf JavaScript otomatik güncelleştirmeler () ile gömülü
* Minification (birleştir ve yorumlar çıkarmak / beyaz alan) satır içi ve veya 3. taraf CSS otomatik güncelleştirmeler () ile gömülü
* Tarayıcı CSS, JavaScript ve HTML gelecek başlıklarını ve taraf etiketler (ETag) sona kullanarak önbellek
Embed yeri yönetimi ile (ana sayfa, yazı sayfasına vb) şablon tarafından * JavaScript gruplama
* Sigara JavaScript katıştırma engelleme
Ortam Kitaplığı (ve CDN doğrudan * İthalat sonrası ekler)

Kolayca veya tema Eklentilerinizi WordPress değiştirmek için nasıl içerik üretmek kalmadan okuyucular için kullanıcı deneyimini iyileştirmek.

http://wordpress.org/extend/plugins/w3-total-cache/

Bu eklenti sayesinde Normal bir hostda sitemi barindiriyorum anlik 3k online sorunsuz bir sekilde kaldirdi CPU orani bu eklenti sayesinde %0.8 i gecmiyor.. sitemin hiti gunluk 10-25 k

bu eklentiyle arama sonuclarini cacheleyemiyoruz galiba . checkboxu inaktif .

birde ortalama sorgu sayimiz kac olmali sence

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu ile ilgili forum üyelerinin tartışmasını arzu ediyoruz.

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Bu eklentiyi Kurdum Google Siteme Günde 1-2 Kez Gelmeye Başladı Günde 200 Video Paylaşıyordum ortalama ve her 3-4 Videoda bir Siteme girer indexlerdi siteyi şimdi indexlemiyor videoda paylaşamıyorum siteyi sendboxa sokar diye...Sizce neden olabilir Bilgisi olan Var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5