İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wapmaster.org satışa çıkmıştır.

W

WebTicaret

Misafir
Merhaba,

Daha önce gazeteler.net i satmak zorunda kalmıştım, şimdide bu domain imi elimden ucuz bir fiyata satıyorum,

Şuan durumlarımız pek iyi değil ve elimizdeki tüm domainleri tek tek saymak zorunda kalıyoruz, www.wapmaster.org jenerik bir domain ismidir, .com ve .net i 2 yıldan önce düşmesi imkansız, bu domain güzel bir tasarımla webmaster'ların gibi wapmaster'ların buluşcağı bir portal olarak dizayn edebilir.Artık alacak kişinin istediği gibi daha farklı şeyde elde edebilir,

Wap biliyorsanızki cep telefonları için vazgeçilmez bir uygulamadır ve dünyada wap sitesi yapan ve sayısı aldı başını gitti.

Bu domain ile wap siteleri için gerekli kodların olacağı bir portal olabilir Dediğim gibi domain jenerik ve siteyi ing. yaptığınız anda hit problemi olması imkansız gibi.

Wapmaster.org için istediğimiz fiyat 100 $ , dediğimiz gibi şu aralar sıkışığız ve baya ucuz bir fiyattan satmak zorunda kalıyoruz.

İletişim için mail & msn : [email protected]

İyi günler.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteni niye kapattım tasarıma bakacaktım ?

W

WebTicaret

Misafir
xmars' Alıntı:
siteni niye kapattım tasarıma bakacaktım ?

şuan site için Tasarım yapıyoruz LDU kuruyoruz 601 Skini 701 çekirdeğine göre uyarlıyoruz,

Bitince hoş bişi olcak,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5