İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Warnİng

E

expectation

Misafir
Arkadaslar bana yardımcı olun, bilgisayara format attım bir şey indirecektim bir siteye girdim yanlışlıkla deskopta siyah bi ekran çıktı warning you ara ın danger dıyor ve kapatılamıyor ne yapmam gereklı bana yazarsanız sevınırım.
İşte böle siyah bir ekran

WARNING!

YOU'RE IN DANGER!

ALL YOU DO WITH COMPUTER IS STORED FOREVER IN YOUR HARD DISK. WHEN YOU VISIT SITES, SEND EMAILS... ALL YOUR ACTIONS ARE LOGGED. AND IT IS IMPOSSIBLE TO REMOVE THEM WITH STANDARD TOOLS. YOUR DATA IS STILL AVAILABLE FOR FORENSICS. AND IN SOME CASES FOR YOUR BOSS, YOUR FRIENDS, YOUR WIFE, YOUR CHILDREN.

Every site you or somebody or even something, like spyware, opened in your browser, with all images, and all downloaded and maybe later removed movies or mp3 songs - ARE STILL THERE and could broke your life!

SECURE YOURSELF RIGHT NOW!

Removal instructions

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir bilgisayara sağlam bir anti-virüs yazılımı yükle. Benim önerim Mc-Afee yada NOD32. Sonra kendi harddiskini ona takıp tarama yap, sorunun ortadan kalkacaktır.

Bu tarz bir olayı daha sonra yaşamamak için internet explorer' ın Active-X denetimlerini ve yetkilerini düşür, güvenlik seviyeni arttır.

S3rs3r!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle Bişeyi Hatırlıyorum
Şunları Yap

Başlat - Ayarlar - Denetim Masası - Görüntü Oradan Altta Masaüstünü Özelleştir Var oraya Daha sornra Üstte Web bölümü Var

Oadar İşaretli Olanları Kaldır Sorunun Çözülecektir

R

raymon4

Misafir
koçum makinana backdoor girmiş. mcafee,avp,trendmicro,symantec sitelerinden birine makinı tarattır. backdoor silinince makinana sağlam bir antivirüs al.ben iki dene kullanıyorum.ikisini de sana öneririm.norton2005 ve adaware SE.ben kullanıyorum çok memnunum. bide diğer önerdiklerim var.
norton
mcafee
adaware SE
pccillin
avp
bunlar en iyi anti virüs programları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5