İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WarRockHit Teması Satılıktır ( MyBB Teması )

Owner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapımcı : Owner

Uyumluluk : MyBB 1.4.x - 1.6.x - Tüm MyBB Forumlarında Kullanılabilir.

Tema Sorunları : Şablon ve CSS Kodlaması tamamen sorunsuzdur. Genel olarak yapılandırması tam tekmil satışa sunulmuştur.

Fiyat ve Ödeme Şekli : Fiyat 25 TL olarak belirlenmiştir. Ödeme PTT Yolu ile ve ya Ziraat Bankasından yapılacaktır.

Kurulum : Kurulumun tüm aşamaları ve entegresi bana aittir. İsteğinize göre footer, konu gösterimi, navbar, postbit ve diğer özelleştirilmiş alanların düzenlemesinde yardımcı olunacaktır. Ayrıca thead_bg ve tcat renkleri ( forum renkleri ) + arka plan + forum butonları gibi durumlarda da destek verilecektir.

Önemli Not : Önizleme olarak kendi sitemi verdim. Temayı aldığınızda SS lerde gördüğünüz gibi War Rock grafikleri olmayacaktır. Temanın iskeletini size teslim edeceğim. Ben herşeyi editleyerek temayı normal kullanım haline getiridim. Tema oyun teması olarakta kullanabilir ve içeriği her ne olursa olsun o forum için kullanıma açıktır. Temanın şu an heryeri görünümünden özelleştirilmiştir. Tüm forumlar için ideal olarak tasarlanmıştır. WarRockHİT Teması genel ve içeriği önemsemeksizin tüm MyBB Forumları için kullanımı sabittir.

Tema Önizleme Adresi :

Sitemizden bakabilirsiniz.

İletişim : Özel Mesaj ve ya MSN ( Özel Mesajdan MSN Adresinizi Bırakınız )

Tema Özellikleri :

1-) Tema oval görünüme sahip olup tarayıcılar ile uyum sağlamaktadır. ( Mozilla, Chrome , Opera vb. )
2-) Konu gösterimi özelleştirilmiştir. Konu gösterimine özel olarak 5 li sütun eklenmiştir. Butonlar ve konuyu görüntüleyenler eklentisine özel olarak tasarlanmıştır.
3-) Footer özelleştirilmiştir. Ekran görüntüsünde 4 lü sütun halinde olan footer 5 li 6 lı olarak arttırılabilir.
4-) Navbar özelleştirilmiştir. ( Misafir Giriş Paneli ve Kayıtlı Kullanıcı Paneli )
5) Özelleştirilmiş 5+3 duyuru alanı eklenmiştir. Bunun sayısını dilediğiniz gibi arttırıp düşürebilirsiniz.
6-) Forumda yer alan konulara, kullanıcılara ve kategorilere tıkladığınız zaman özel bir efekt oluşmaktadır. Ayrıca mouseover özelliği isteğinize göre yapılmaktadır.
7-) İsteğinize göre clan bölümü tasarımı yapılmaktadır. Bunu dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
:cool: Alt kategoriler görünümü özelleştirilmiştir.
9-) Forum istatistikleri görünümü özelleştirilmiştir.
10-) Forumun tamamında yazı ve sayı stilleri özelleştirilmiştir. Bunları dilediğinize göre değiştirebiliriz.

V2 İle Gelen Yeni Özellikler:

1-) Thead yenilenmiştir. Thead grafikleri ve tcat grafikleri özelleştirilmiştir.

2-) Alt Forumlar özelleştirilmiştir.

3-) Butonlar özelleştirilmiştir.

V2 ile gelen yeni özellikler sadece görsel efektler ve birkaç yeni değişimdir. Bu yüzden V1 ile fiyatı aynı orantıdadır. V1 İçin MCTR Adresinden konuyu bulabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5