İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

watchesboss.com ' a teşekkür ederim :)

brkozmn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar tanıtacağım e-ticaret sitesi ETA mekanizmalı saatler satıyor. İnternette ve Instagramda tonla bu işi yapan firma var. Fakat eta mekanizması gerçekten kullanan 4 yada 5 tane denk geldim. Bunlardan bir tanesi de watchessboss.com

Neden Watchess Boss tanıtıyorum da diğerlerini tanıtmıyorum konusuna gelince.. Site içindeki destek bana baya yardımcı oldu.. Olamadığı noktada da site yetkilisinin bana ulaşmasını sağladı (ki bu 15 dakika falan sürdü bence hızlı) sağolsun site yetkilisi mantıklı mantıksız tüm sorularıma 45 dakikadan fazla bir süre boyunca bıkmadan usanmadan bana cevap verdi

Eta saat fiyatları rakiplerine göre biraz pahalı geldi ilk önce daha sonra bu işlere meraklı birkaç kişiye sorduğumda onlarda referans oldular. Eğer ETA saat falan almayı düşünen olursa inceleyebilirler.

Not: ETA saat daha doğrusu ETA mekanizmalı saat nedir diye soranlar için => https://www.watchesboss.com/ac/makale/eta-saat/eta-saat-nedir-

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5