İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wd Element 3.5" 1TB Black Usb 2.0

erol_unver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wd Element 3.5" 1TB Black Usb 2.0

cache_500_1__i_1679901_DPZ.jpg

Bağlantı Arabirimi: USB 2.0

Kapasite (GB): 1000

İşletim Sistemleri: Windows XP/Vista/Windows 7

Ekran: 3.5”

Dönüş Teknolojisi: İntellipower

Detaylı bilgi ve alışverişin yapılacağı site;
http://www.sanalpazar.com/Wd-Element-3.5-1tb-Black-Usb-2.0-+-1-Tb-Full-Hd-Arsiv__isp1864058

Harddiskimi satma nedenim 2 TB harcisi disk almamdır.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Ohoo bunlarda film mi be. Tamam 720p BluRay fakat geçmişteki çok tutumuş filmler. Bunlar benim diğer PC'deki filmlerin yanında fıs :D

erol_unver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Film satmam ayrı bişey. Ben harddiski satıyorum. Baltalamaya gerek yok dostum. Kendinde kalsın filmlerin ;)

erol_unver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat olarak kargo ile birlikte 180 TL düşünüyorum. :)

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Baltalama felan yapmıyorum. Eğer Harddiski satıyorsan filmlerin görüntüsünü koymasaydın, ben gördüğüme yorum yaptım. Ayrıca filmlerin sende kalsın dediğin için teşekkür ederim, tamda sana yolluyodum kargoyla.

erol_unver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baltalama felan yapmıyorum. Eğer Harddiski satıyorsan filmlerin görüntüsünü koymasaydın, ben gördüğüme yorum yaptım. Ayrıca filmlerin sende kalsın dediğin için teşekkür ederim, tamda sana yolluyodum kargoyla.

Valla iyi olurdu senin filmlerle birlikte satardım :D

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konulardaki yazıların tamamının kalın ( bold ) yazılması yasaktır. Ayrıca illegal ürünlerin satışıda yasaktır. Bu yüzden başlık düzenlendi. Sadece Harddiski satıyorsanız sorun yok. Fakat film satışı yasaktır..

erol_unver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konulardaki yazıların tamamının kalın ( bold ) yazılması yasaktır. Ayrıca illegal ürünlerin satışıda yasaktır. Bu yüzden başlık düzenlendi. Sadece Harddiski satıyorsanız sorun yok. Fakat film satışı yasaktır..

Anladım tamam sadece harddisk satışı yapıyorum ozaman.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5