İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wealth4allteam Cok Guvenli ve Kazancli

Sinan Koca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wealth4allteam Cok Guvenli ve Kazancli sistemle kazanin

Hepinize merhaba arkadaslar.Sizlere Turkiyede yeni taninan ve gun gectikce uyelerinin guvenini kazanan super kazanc sisteminden bahs etmek istiyorum.Jss kadar guvenli ve cok kazancli bir sistem olan kisa adiyla wealth4 su an dunyada en cok sevilen ve guvenilen 10 siteden biri.Kendine has diyer sistemlere benzemeyen yatirim ve kazanc plani var.Sistemi dunyanin en önde giden forum ve ya sitelerinde arastira bilirsiniz.Kesinlikle olumsuz bir sey bulamazsiniz.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Reklam paketleri TAP satın alarak başlanır
Reklam paketlerinin fiyatlarına göre size geri ödemeleri vardır.
Her on gunde bir para kazaniyorsunuz

TAP Nedir ?

Şirketin Eğitim ve Reklam paketleridir.
TAPS (Training and Advertising Packages)
Her bir TAP 12 seriden olusuyor
Toplamda 5 adet reklam paketi (TAP) vardir

Her TAP deyeri soyle

Tap 1.1 den Tap 1.12 kadar $16
Tap 2.1 den Tap 2.12 kadar $32
Tap 3.1 den Tap 3.12 kadar $64
Tap 4.1 den Tap 4.12 kadar $128
Tap 5.1 den Tap 5.12 kadar $192

Her tap 6 fefa 100% defa 50% para oduyur

Misal olarak

TAP 1 - 16 $ 10 gunde 4.5 $ kazanc getiriyor.2 ay boyunca her 10 gunde bir 4.5 $ yani 6 defa.2 ay boyunca da 2.25 $ her on gunde bir yani 6 defa.

Yani sadece 16 dollar size 2 ay 100% olarak 27 $
2 ay 50 % olarak 13.5 $ kazandiriyor.Toplam 40.5 $
Diyer TAPlar cok daha fazla kazandiriyor.Ve kazancinizla yeni TAP ala bilirsiniz

Deyerli kardesler burada anlata bilmediyim tum bilgileri detayli olarak skype ve ya msn adresimde dilediyiniz zaman anlata bilirim.Uyelik olurken uyelik ucreti istenmez.Sonra TAP almaya baslayinca 10 $ uyelik ucretini odeyeceksiniz.Bu super sistemi kacirmamanizi tavsiye ediyorum.Hemen uye olun ve benimle iletisime gecin.Dileyen pm atsin skype ve msn adresim icin.

https://wealth4allteam.com/index.php?spon=45495

PM atsin dileyen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5