İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Arayüz Tasarımı, WordPress Tasarımı, web 2.0 tasarım Ücretli Freelance Tasarım i

TeknolojiTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

1987 yılında Apeldoorn/Hollanda'da dünyaya geldim.1993 yılında Türkiye'ye taşındım. 1997 yılında evimize ilk defa giren bilgisayar, hayatımı tamamen değiştirerek zamanınım çoğunu bilgisayar başında geçirmeme sebep oldu.

İlk zamanlar bilgisayarın karşısında yaptığım işlemleri izlemek heyecanlıydı ve nasıl işlediğini çözmeye çalışırdım.Bilgisayarda oyun oynamak dışındaki zamanlarda hep bilgisayarın bir yerlerini kurcalamakla meşguldüm.Sonra evimize giren 56K modem, internet denilen 'şey'in kapılarını açmış oldu. O zamanlar, şimdiki gibi internet çok büyük bir bilgi havuzu değildi;kullanım belirli ölçülerdeydi.Ayrıca internet bağlantısı yüzünden evin telefonu devamlı meşgul çaldığından, fazla bir vakit ayırma şansımız yoktu ve sabahlara kadar da oturamıyordum.1998 yılından sonra web dünyasına iyice girdim ve birçok uygulamayı yapar oldum.Bu uygulamaların yanı sıra web projelerinde destek ve geliştirme üzerine uzunca zaman harcadıktan sonra sanal dünyada yerimi aldım.Sanal dünya'daki ilk oluşturduğum site Mirc'e (chat yazılımına) ait olan bir kanal'ın web sitesini yapmak ile başladım.O zaman'dan bu zamana amatör olarak başladığım olaya profesyonel olarak devam ettirmekteyim.Bu zamana kadar sayısız web siteleri oluşturup birçok başarılı projelere yada portalları yönetiyor oldum.

2010 yılında Kurumsal olarak hizmet vermeye başladım.Fakat 1 sene sonra kendi firmamı kapatıp şuan da hem freelance (serbest) olarak çalışma kararına ve küçük büyük birçok şirketlerin bilişime giriş yapmalarını sağlamaktayım.Ürün, marka yada firmaların doğru bir şekilde ön plana taşımaktayım.

Hizmetlerim;
  • Dizi, Müzik, Video, Haber, Oyun, Arkadaşlık, Sohbet, Her Türlü Kategoride Tasarım Yapılmaktadır.
  • WordPress Tabanlı Profesyonel Özgün tasarımlar
  • Anahtar Teslim Projeler
  • Web Tabanlı Uygulamalar (WordPress,Vbulletin,WHMCS,Joomla,...) Kurulum,Teknik Destek

İletişim Bilgileri;

E-mail: [email protected]
Web: http://www.ferdiyuzmec.com.tr
Twitter: http://twitter.com/#!/ferdiyuzmec

Referanslarım;

portfoy1.png

portfoy2.png

Daha Fazlası için : http://www.ferdiyuzmec.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma Prensipleri;

• İş Başlangıcı rakamın %50 peşin iş bitiminde %50 alıp iş teslimi gerçekleştirim.
  • İşi yap görelim,daha çok iş vereceğiz, iki tane daha projem var Lütfen bu konularla gelmeyin 7 yıldır çok duydum bu sözleri
  • İş bittikten sonra bu arası olmamış şu arası olmamış şunu istemedim şurayı düzelt gibi konularda ve artı isteklerle ilgilenmem
  • Para verdim herşeyi yaptırım bilincini unutun
  • Çalışmada kaç sayfa söylenmişse ona göre çizim gerçekleştirilir daha sonra "a sayfa c sayfa" gibi istekler için ek ücret tabi tutulur.

Not: Tüm müşterilerim değerlidir ve saygılı bir şekilde, projelerinde doğru yönlendirme yapmaktayım benimle çalışmak isteyenler yukarıda ki prensiplerime uyarlarsa çok sevinirim.

Not2: Lütfen Arayüz Tasarımlarda hem özgün tasarım hemde css & html işlerde 100 - 200 TL arasında bir rakam belirtmeyin.Ben bu işleri piyasayı bozan çocuklar gibi yapmıyorum.Tam zamanlı ve geçim kaynağım bu işten lütfen anlayış gösterin.

Yakında : Kişisel Blogum hizmet'e girecektir.

Portföyümü ve konumu incelediğiniz için,
Teşekkür Ederim.

zortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı işler, referans işleriniz ve siteniz görünmüyor. Referanslarınızı pm olarak yollayabilirmisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5