İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Camera-Acilllllllll!! :))

A

Anonymous

Misafir
Merhaba arkadaşlar...
Benim sorunum biraz ciddi ve acil bi sorun :))
Şimdi, arkadaşımdan kamerasını ödünç aldım... Bu kamera USB girişli bi kameraymış ama benim Pc'imde USB giriş yooooooooooooook :(( Napmam gerekiyo??
Allah rızası için bi yardımcı oluverin ya kafaları yiyicem... :))
Şimdiden teşekkürler...

A

Anonymous

Misafir
Anakartının üzerinde büyük ihtimalle USB girişi vardır. Ama bir ara kabloya gereksinimin var. Hani anakart üzerindeki com portunu kasa arkasına alan bir ara kablo varya onun gibi. Bende de bu sorun vardı ama o ara kablodan hiç kimsenin haberi yok. Bulursan bana da haber ver.

V

Violinist

Misafir
slm...
önerim için teşekkürler ama sanırım öyle bi giriş benim anakartımda yok :D baya bi inceledim bugun :) ... o dediğin ara kablo benim de aklıma geldi, bugun sordum ve buldum bi tane :) senin istediğin ara kablo USB için mi, yoksa başka bi bağlantı için mi? haber veririsen bulmaya çalışiim senin için ok?

G

Gunes

Misafir
Eğer anakrtında USB girişi yoksa epey eski bir bilgisayar kullanıyor olmalısın. Diğer bilgisayarımda 440LX chipset var yani usb si var. Anakart üzerindeki USB girişi şey gibi hani jumper ayarlarının yapıldığı yanyana iki tane tel oluyor. üsttten bakılınca şöyle :

Bu USB girişlerinde bunlardan yanyana 5 tane var herhalde şöyle :::::
Şimdi bana bu pin bağlantılarını kasa arkasına taşıyıp usb aygıtını bağlayabileceğim bir arayüz sunan bir ara kabloya ihtiyacım var.

Z

zaferengin

Misafir
Selam yaklaşık 20-25 milyona usb kartları var.Bunlar eski sistemler için iyi.Böylece eski pc usb li hale geliyor.Bilgisayarcına fiyatını sor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5