İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web haking Ve Web güvenlik açıkları öğretilecek öğrenciler aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuphi.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu iş kimisine göre heyecan,kimisine göre tutku,bilgi,maddi,manevi,alışkanlık,hobi,can sıkıntısı.Kişiden kişiye değişir.Tabikide su konulduğu yerin rengini alır.Ben bir tavsiyede bulunmadım,sadece böyle bir düşüncesi olanlara kapı araladım.O kadar.Bunda kötü ne varki.

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İşine gelince, konu bahsi hek olunca herkes heker olmuş. Hatta öyle ki, bütün heker'lar kendilerini deşifre etmeye ne kadar da meraklıymışlar yahu. Üşenmeden okudum konunun sonuna kadar, arada cw'ye dönerim ibareleri geçmiş. Bahsi geçen site aktif saldırıyı bırakalı yıllar oldu. Yanı sıra hek dünyanın en boş işidir. Bunu unutmamalı.

Paul Graham (Yahoo Store programcısı), hekers & Painters kitabında derki "İyi heker, iyi programcıdır." şimdi soruyorum sizlere... Hanginiz heker'sınız?

Konu tartışma haline dönüştüğü için kapatıyorum, web heking öğretmek etik bir şey değil... Bu arada zaten web heking diyen insan bu işten anlamıyordur. heker, heker'dır. Ben web heking biliyorum diyen insan da sağdan soldan gördüğü exploit'lerle bir şeyler yapmaya çalışan insandır.

Sevgilerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5