Web Hosting - Bayi Hosting | GIGABAYT.NET

gigabayt

0
İyinet Üyesi
Katılım
23 Ekim 2014
Mesajlar
18
Reaction score
0
Merhaba;
İhtiyaçlarınızı kesintisiz olarak karşılamak bizim işimiz. GIGABAYT.NET kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatları ile siz değerli r10 üyelerine ve ziyaretçilerine hizmet vermekten memnuniyet duyar.

gigabaytgif1.gif
%100 Uptime Garantisi ile web siteleriniz daima yayında kalır ve web sitelerinizde hiç bir zaman kesinti olmaz. Günlük ÜCRETSİZ Yedekleme hizmetimiz ile hosting hesaplarınız her 24 saatte bir otomatik olarak yedeklenir ve bu yedeklere son 30 gün boyunca kontrol paneliniz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede verileriniz daima güvende olur. Full DDOS Korumalı sunucularımız ile web siteleriniz her türlü saldırıya karşı kendini koruyabilmektedir.
Farklı sunucularda barınan web sitelerinizi ÜCRETSİZ TAŞIMA hizmetimiz ile kendi sunucularımıza taşıyoruz. Bu taşıma işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmkatadır ve taşıma esnasında herhangi bir veri kaybı yaşanmamaktadır.

Yüksek performans, %100 Uptime, sınırsız kaynaklı ve çoklu domain barındırmalı paketlerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Bulut teknolojisini destekleyen sunucularımız ile kesintisiz hizmete başlamak çok kolay ve çok ekonomik.
Bayi ( RESELLER ) paketlerimiz ile bütün web sitelerinizi bir yerde barındırabilir ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Bayi planlarımızın günlük otomatik yedekleri alındığı için siz manuel olarak yedek almak zorunda kalmazsınız. Alınan yedeklerinize kontrol paneliniz üzerinden (30 güne kadar) ulaşabilirsiz.

Tabiki kaliteyi hiçbir zaman kelimelerden anlayamazsınız. Bunun için hizmetlerimizi ücretsiz olarak test edebileceğiniz TEST PLANLARI oluşturduk. Bu sayede ücretsiz olarak hesap açabilir ve bu planları deneme sürelerinin sonuna kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Deneme paketlerini kullanmak için herhangi bir şart aranmamaktadır.

Tayfun S.
0(216) 632 60 06
[email protected]
www.gigabayt.net
Vergi No : 7820684709
Y.S. Bel. : Onay Bekleniyor ...
GIGABAYTNET BİL.HİZ.
mutlumusteriler.png
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst