İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Web Hosting Kurulum ve Ayarlar" Bölümü Hakkında

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bölüm isminin dışına taşmış ve hostingci arkadaşların kampanya tanıtım alanı haline gelmiş. Arkadaşlar için aslında yeterince kategori açılmış durumda. Yönetici arkadaşlar bir temizlik yaparsa bölüm daha faydalı olacaktır.

Selamlar...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bildirim için teşekkürler. İlgili başlık altındaki konu dışı başlıkları uygun yerlere taşımaya başladık.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir çok kişinin dikkatini çekmeyen bu konuyu bize rapor ettiğiniz için size "Eset Smart Security 4" hediye etmeyi uygun gördük.

Lütfen lisansınızı alabilmeniz için 24 saat içerisinde size atılan özel mesaja cevap veriniz.

İlginize tekrar teşekkür ediyoruz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aslında benim de dikkaitmi çekmişti ama söylemek istememiştim :p

Arkadaş adına teşekkürler @sepulchral.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oooo memnun oldum.

Yöneticiler tarafından ilgilenilmeyen malum webmaster forumundan olsa gerek, buradada kimse bakmaz ya bir bildireyim dedim. Ama sanırım yanılmışım ve yanıldığıma memnun oldum. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5