İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WEB SİTE KURMA REHBERİ ( Ücretsizdir )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demirel1804

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ücretsiz İnternetten Para Kazanma Kursu’nu daha etkili bir eğitim programı haline getirmek ve bu derslerden daha etkin bir şekilde yararlanabilmeniz için bu eğitimleri zenginleştiriliyor ve geliştiriyor. Bu derslere size çok faydalı olacağına inandığım yeni bir eğitimi eklediğinin haberini vermek istedim. GooMass ’ı henüz edinmemiş tüm kursiyerlerin ve ziyaretçilerin de yararlanabilmesi için GooMass eğitim kiti ile kullanıcılarımıza sunulan çok özel bir bonus eğitim olan GooMass Ücretsiz Web Site Kurma Rehberi’ni herkese açık, herkesin ücretsiz bir şekilde indirebileceği bir eğitim olması üzere sizlere ücretsiz olarak sunuluyor.

GooMass Eğitim Kiti içerisinde bulunan Web Site Kurma Rehberi’ni sizler için bağımsız, yeni bir yazılım haline getirerek kurslara katılan her kursiyerlere ücretsiz olarak sunuluyor.

Bir web sitesi kurmak istiyor fakat bunu nasıl yapacağını bilmiyorsanız artık endişelenmenize gerek yok. GooMass Web Site Kurma Rehberi en baştan sonuna kadar bir web sitesini nasıl oluşturacağınızı çeşitli yazılı ve video eğitimleriyle adım adım anlatıyor. PHP, ASP gibi web kodlama dillerini bilmeden de çok güçlü, dinamik ve şık bir siteye sahip olabilirsiniz. Hepsi Web Site Kurma Rehberi'nde.

İnternet etkileşimli bir masaüstü yazılımı olması sayesinde içeriklerine sürekli yeni bilgiler eklenerek her zaman kolaylıkla güncellenebilir bir araç olan GooMass Eğitim Kiti yazılımı gibi GooMass Web Site Kurma Rehberi de internet etkileşimli, otomatik güncelleştirme özelliğine sahip bir masaüstü yazılımıdır.

İlk versiyonu olan 1.0.0.0 sürümü ile GooMass Web Site Kurma Rehberi'nde yer alan konu başlıklarını GooMass 'ın sitesine girdikden sonra ekranın hemen sol tarafında bulabilirsiniz.

GooMass Web Site Kurma Rehberi, Ücretsiz İnternetten Para Kazanma Kursu derslerine eklenmiştir. Web Site Kurma Rehberi eğitimini/yazılımını kurs programının 6. dersinde edineceksiniz. Ancak, dilerseniz GooMass Web Site Kurma Rehberi’ni istediğiniz herhangi bir zaman bu sayfanın hemen aşağıdandaki bölümden bilgisayarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Web Site Kurma Rehberi yazılımına giriş yapabilmek için Ücretsiz İnternetten Para Kazanma Kursu 'na kaydolmanız gerekmektedir. Aşağıdaki "KURSA KATIL" linkini tıklayınız ve sayfanın yukarısındaki "Ücretsiz Kurs" dan mini forma üye olarak hemen ücretsiz kurs ve kurslardan faydalanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA !

WEB SİTE KURMA REHBERİ PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLA !

Umarım yardımıcı olabilmişimdir arkadaşlar. İyi forumlar dilerim herkeze.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5