İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WEB SİTELERİNİZ İÇİN DOPİNG ETKİSİNDE ANALİZE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

MAZSEO

Kategori Moderatörü
İyinet Üyesi
Reaction score
5

Merhaba, İYİNET forum üyeleri

Ben Kimim?

İsmim Mahmuthan AZAKLI son 3 yıldır WordPress alt tabanlı Türkçe ve yabancı dilde web sitelerinin arama motoru optimizasyonu tarafındaki görevlerini yerine getiriyorum. Daha önce takım çalışmaları ile projede yer aldım ve freelancer olarak hizmetler verdim.

Neden Bu Hizmeti Veriyorum?

Arama motoru optimizasyonu hizmetini henüz Google’da web sitelerini ilk defa tanıtmak isteyen müşterilerimiz için optimizasyon çalışması başlamadan önce ne yapmaları gerektiğine birlikte karar vererek arama motorlarına uygun hareket etmelerini sağlıyoruz.

Bu Hizmeti Kimler Almalıdır?

Yeni bir web sitesi oluşturarak Google arama motorlarıyla tanışma öncesinde ne yapması gerektiğini bilmeyen müşterilerimiz için ilk adımı atmalarını sağlıyoruz.
Bu hizmet bireysel çalışan web sitesini hiç analiz yapmadan ve SEO stratejisi bilgisi olmadan ilerleyen kişiler için doğru adımları atmalarını sağlar.
Bu hizmet ajanslar için de uygundur. Toplantılarınız için saatlerce sunum hazırlanmalarıyla vakit öldürmenize gerek yok. Toplantınız için gereken sunumu biz sizin yerinize hazırlayabiliriz.

Çalışma Sistemimiz

İlk adım:
Web siteniz hakkında istediğimiz bilgileri form aracılığıyla bizlere iletmelisiniz. (Site adiniz, mail adresiniz, rakip site analizi almak istiyorum vb.
İkinci adım: Web sitenizin analizi için çalışma programında tarih ve çalışma saatleri belirlenir. Teslim tarihi hakkında görüşme sağlanır. (Eş zamanlı en fazla 2 site analizi yapılır)
Üçüncü adım: Yapılacak analiz başlıkları, yapılacaklar listesi müşteriye iletilir ve ardından analiz için SEO araçları yardımıyla sitenizin analizleri için çalışma başlar.
Dördüncü adım: Site analizi PDF, Powerpoint vb. programlar aracılığıyla hazırlandıktan sonra müşteriye rapor olarak iletilir.
Beşinci adım: Google meet toplantısı ile almak istediğiniz sunumdaki sayfalar 15-25 dakika boyunca sizlere aktarılır.
Altıncı adım: Sizlerin müşteri memnuniyetini ölçmek amacıyla anketimiz iletilir.

Bu aşamada memnun kalmadığınız kısımları belirtmeniz ve diğer konular hakkında fikirleriniz talep edilir.
Gerekirse düzenlemeler yapılır ve işin süresi uzatılır. (Doldurmak isteğe bağlıdır)

REFERANSLAR İÇİN PM GÖNDER

İYİNET'E ÖZEL FİYATLAR İÇİN PM GÖNDER

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5