Web Sitemiz İçin SEO Uzmanı Aramaktayız!

orbyx

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
7 Mayıs 2020
Mesajlar
1
Reaction score
0
Konum
İstanbul
Kendine "ben SEO'cuyum" demiyorsan, SEO'nun günümüz teknolojisindeki önemini bir kaç güzel cümle ile anlatabiliyorsan, sıralamalarda gerileme olunca uyuyamıyorsan; seninle çalışmak istiyoruz. :)

Diyet Uzmanı adlı web sitemiz için SEO alanında uzman ve ufkumuzu genişletecek kişi veya kurumlar aramaktayız. Site içi ve site dışı gerekli optimizasyonların yapılması ve odak kelimelerde yükselme için bir çalışma planının çıkartılması ve bunun uygulamaya koyulması için gerekli alt yapı düzenlemelerinin sağlanması için yazılımcıyla koordineli çalışacak kişilere ihtiyacımız var. www.diyetuzmani.com.tr için bizi ileriye götürecek kişi sizseniz; lütfen hiç vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin ve detayları konuşalım...

(Tam zamanlı bir çalışan değil, bize SEO hizmeti verecek birilerini arıyoruz. Özel mesajdan iş ilanı gibi algılanıp dönüşler yapıldığı için açıklamak istedim.)
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst