İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web sitesi & Forum & Portal Hazırlanır

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
@gameforever; kolay gelsin arkadaşım sana.
@burakmert; herkes kendi kısmetine arkadaşım. inşallah sen de yaparsın ben de.. adam belki tasarımla beraber yapıyodur. ve de tabi güzel bi tasarımla..?

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendimde tasarım yapıyorum ama öyle profesyonel birşey değil, templateleri çok iyi düzenleyebilirim. Birkaç referansım var. örnek isterseniz isteğinize göre birkaç örnek hazırlıyorum. onun üzerinde tartışıp, eklenecek çıkacak şeyleri konuşuyoruz.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben teklifimi sundum ortaya ve piyasaya görede çok makul fiyatlar. Aklına yatan buraya isteğini yazar veya benimle iletişime geçer. Lütfen gereksiz msj lar yazmayalım.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
kardeş sen işine bak boşver ya burası böyley(miş) ben de yeni sayılırım sitede bu bikaç gündür mesajara bakıyorum da sırf başkasının işini baltalamak ya burdakilerin yaptıkları

sen bildiğini yap. herkes kendi kısmetine..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5