İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitesi Kurmak

kanserr08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama sizlere birşey danışmak istiyorum.Benim bir blogum var birde forum sitem var. Url = http://antiviruskeyler.blogspot.com http://turkhackgrubu.xp3.biz blogumda antivirüs ve hotfile key dağıtım yapıyorum gün geçtikçe biraz daha düzenleme yapıyorum diğer forum sitemde ise phpbb kurulu phpbb de görsel olarak fazla iyi değil onun için smf kurmak istedim birazda olsa vbulletine benziyor.Hangisine daha çok vakit ayırmalıyım kara veremiyorum sadece türkiye içinde desek binlerce forum var ben kurunca çokmu birşey olucak diyorum blogumda ise herkesin bilmediği yerlerden bulup yapıştırıyorum. Bloguma google adsense başvurdum onaylandı.4 günde 5 tıklama 200 gösterim.Sizce ne yapmalıyım blogumla mı ilgilenim veya içeriğini değiştirm yada forum mu? lütfen yardımcı olun çok kararsızım.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bana sorarsan siten daha düzenli duruyor ama tabi ki üye toplaman lazım onun için ama bloguna da önem verirsen ve daha da geliştirirsen konuları iyi yerlere gelebilir...

kanserr08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hmm. anladım fakat nasıl üye toplayacağımı bilmiyorum.

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eğer bütçen var ise ilgili sitelere paralı reklam verebilirsin yada link değişimi yapan arkadaşlar var burada da onlarla irtibata geçebilirsin...

kanserr08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet biliyorum :) ( evt beyler teklifim herkez için geçerlidir benimle link değişimi yapmak isteyen iletişime geçsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5